Clavin – zkušenosti, recenze a užívání

Na našem trhu existuje mnoho přípravků k léčbě problémů s erekcí. Některé fungují lépe, některé hůře. Dnes se podíváme na přípravek Clavin. Podíváme se na reálné zkušenosti s tímto výrobkem. Dozvíte se, jestli se koupit vyplatí, anebo ne. Nebudou chybět ani tipy na vhodné alternativy.

 

clavin_origina

 

Co slibuje Clavin a jeho složení

Clavin slibuje expresní zkvalitnění erekce. Efekt by se měl dostavit skoro okamžitě po užití přípravku. Zabezpečit by to měli účinné látky Tribulus Terrestris, L-arginin, L-cutrili, Šafrán, Selén a Zinek. Tribulus Terrestris je přírodní testosteron (stimulant testosteronu), jehož účinky jsou dobře známé.

 

Náš tip: Recenze ZEREX, nejúčinějšího přípravku na erekci zerex-vic

 

Cena a varianty

Momentálně jsou na trhu 2 verze produktu Clavin – Clavin Original a Clavin Platinum. Verze Platinum navazuje na produkty Ultra a Strong, které už nejsou v prodeji. Platinum by měl zabezpečit pohotovostní režit pro podporu erekce až na 12 hodin. Cena na internetu je momentálně 500 Kč za 8 tablet Clavin Original a necelých 700 Kč za 8 tobolek Clavin Platinum. U větších balení to vychází samozřejmě o něco levněji. Cena v lékárnách se ale může lišit.

 

Užívání je trochu zvláštní

Výrobce v příbalovém letáku doporučuje užívat 4 kapsle naráz, nejlepší 1-4 hodiny před pohlavním stykem. Kapsle je potřeba zapit dostatečným množstvím vody. Nemůžou se kousat, drtit nebo rozpouštět. Balení 8 tablet vám tedy vydrží jenom na 2 použití. V případě produktu Platinum vás tedy jedna dávka vyjde skoro na 15 euro. To je stejná cena jako za jednu tabletu Viagry, u níž je fungování vědecky dokázané. Nedokážu si představit, že by měl člověk tento přípravek užívat dlouhodobě. Z hlediska financí by to bylo velmi náročné.

 

Zkušenosti jsou i negativní

Jestliže si projdete diskuze a fóra, setkáme se spíše s negativními recenzemi na tento přípravek. Po užití se podle dotyčných nedostavily žádné účinky. Je samozřejmě možné, že tento druh výrobku neúčinkuje každému, ale v případě Clavinu je negativních reakcí až příliš mnoho.
Naše rada na závěr

 

Podívejme se na to z odborného hlediska. Jestliže máte problém s erekcí, doporučujeme navštívit odborníka – urologa. Ten vám pravděpodobně pomůže vyřešit váš problém se slabší erekcí trvale. V případě, že vám předepíše léky máte jistotu, že dostanete přípravek, který opravdu funguje. Například Viagru anebo Cialis.

 

Pokud ale z nějakého důvodu nechcete doktora navštívit, měli byste řešit problém komplexněji. Napříkald přípravkem Zerex, který má dlouhodobé účinky. Jeho cena je přitom mnohem, mnohem nižší.

 

V případě, že potřebujete výsledky ihned, vyzkoušejte Clavin. Na našem trhu není příliš mnoho přípravků, jež jsou k dostání v lékárnách, které by slibovaly podobně expresní výsledky jako tento produkt.

Prostor pro vaše názory

Teď je tu opět prostor pro vaše názory a recenze k výrobkům Clavin. Máte s ním vlastní zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Tady máte možnost, použijte prosím komentáře pod článkem. Pokud se vám moje recenze líbila, nezapomeňte na LIKE a přidat hodnocení hvězdičkou.

Clavin – zkušenosti, recenze a užívání 3.18/5 (63.57%) 207

Comments

  1. Stačí samotný tribulus terrestris a manželka nestíhá:-) Je ale potřeba dobře zvolit, zkoušel jsem jich víc a účinek viděl u všech, nejlepší byl a je jasně tento, u kterýho jsme zůstali – fitnessprotebe .cz/stimulanty–no–anabolizery/tribulus-terrestris-90-kapsli/

  2. Já clavin užívám už delší dobu, a já ani manželka si ho nemůžeme vynachválit, opravdu je rychlejší nástup erekce a dýl vydržím..

  3. Dobrý den,mám stím špatnou zkušenost vůbec to nezabralo.Ale mám problém že se strašně rychle udělám tak jsem chtěl toto zkusit a nic tak se chci zeptat co by mi pomohlo.Děkuji za odpovědi

  4. Clavin ? Jsou to jen vyhozené peníze , účinek ani po jedné hodině ani po 12. hodinách . Je to jen placebo efekt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>