ArginMax – recenze a vaše zkušenosti

Dnes se podíváme na přípravek, který se v reklamách objevuje čím dál častěji. Řeč je o přípravku ArginMax od společnosti Simply You Pharmaceuticals. Pokud vás zajímá jeho složení, účinné látky, dávkování a cena, tak určitě pokračujte ve čtení.

 

ArginMax
Prípravok ArginMax na zlepšenie erekcie

 

Co přípravek slibuje

Přípravek ArginMax toho slibuje opravdu hodně. Při jeho užívání by se měla zvyšovat sexuální touha a zlepšovat erekce. Měl by přispívat k plodnosti a správné reprodukční funkci a pomáhat udržet správnou hladinu testosteronu.

 

Složení ArginMaxu

Aby tento produkt dokázal splnit, to co slíbil, musí obsahovat vhodné účinné látky. Nejznámější a nejúčinnější látky, které v jeho složení najdeme, jsou L-arginin, L-citrulin, Tribulus terrestris, šafrán a extrakt Ginko Biloby. Tyto látky jsou součástí většiny přípravků určených na zlepšení erekce (např. Zerex, Clavin,…). Je tedy jasné, že se ArginMax z průměru nevymyká.

 

Na druhé straně je ale potřeba říct, že nemá schválené léčivé účinky a nejdte tedy o lék. Řadí se do kategorie doplňků stravy. Z toho vyplývá, že jeho účinky nejsou tak výrazné jako například u Viagry, ovšem tento produkt není narozdíl od Viagry vázaný na lékařský předpis.

 

Užívání a cena

Doporučené dávkování jsou 3 tablety první dva týdny, potom můžete snížit dávku na 2 tablety denně. Cena balení, které obsahuje 90 tablet, je přibližně 1300 Kč. Pokud počítáme s tím, že budete užívat 2 tablety každý den, vyjde vás měsíční dávkování na 900 Kč.

 

Jednorázové užití přípravku nemá ve většině případů žádný efekt. Doplňky stravy je potřeba užívat dlouhodobě. Maximální účinek nastupuje po dvou týdnech pravidelného užívání a přetrvává až 2 týdny po vysazení.

 

Kde se dá koupit

ArginMax se dá koupit v lékárnách anebo se dá objednat přes internet. Není vázaný na lékařský předpis.

 

Zkušenosti jsou různé

Zkušenosti s tímto přípravkem jsou různé. Někdo má negativní zkušenost a přípravek mu vůbec neúčinkoval, někomu se erekce zlepšila. Jde o to, že je to jen doplněk stravy, který dotváří váš jídelníček a stimuluje některé tělesné pochody ve vašem těle. Není to lék.

 

Jeho složení ale odpovídá standardům ve světě přípravků na erekce bez předpisu. A to nejdůležitější je to, že jeho složení je na přírodní bázi.

 

Shrnutí na závěr

Jestliže máte problémy s erekcí a potřebujete nakopnout, je ArginMax dobrou volbou. Nečekejte na zázraky a instatní řešení. Alternativou k tomuto přípravku je Zerex.

ArginMax – recenze a vaše zkušenosti
3.2 (63.6%) 50

7 komentářů


 1. Já užívám arginmax pro ženy, a mám větší chuť na sex a víc si ho i užívám protože se dokážu více vzrušit (víc zvlhnu).

  Odpovědět

  1. Je nad všechno jasnější,že když je pohoda a nejsou jiné starosti tak chutná i citron!!! Je to naprosté vyhazování peněz,nebo jste zpracovaná reklamou?!

   Odpovědět

   1. Proč by měla být paní zpracována reklamou? Z mé osobní zkušenosti mohu říct, že jsem toho vyzkoušela hodně. Nikdy jsem nic jako orgasmus při sexu nezažila. Po třech týdnech užívání Arginmaxu se to z ničeho nic povedlo. A to jsem vyzkoušela i jiné věci co slibovaly stejné účinky, ale nikdy žádný výsledek.

    Odpovědět

 2. Zbytečně vyhozená tisícovka vůbec to nefunguje(na mě)

  Odpovědět

 3. Já teda úplně osobní zkušenost nemám, ale otci argimax moc pomohl a pomáhá. Bere ho už několik let a vždycky opakuje, že je to to nejlepší, za co utrácí :-D

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *