Curaprox Curasept ADS Implant ústní voda, CHX 0,20%, 200 ml
Curaprox Curasept ADS Implant ústní voda, CHX 0,20%, 200 ml
profimed229,00 KčDo obchodu profimed
drmax239,00 KčDo obchodu drmax
pilulka212,00 KčDo obchodu pilulka
benu163,00 KčDo obchodu benu

Složení, užívání, účinky

Ústní voda Curaprox Curasept ADS Implant s 0,20% chlorhexidinem je doporučena při léčbě poranění v ústní dutině, po chirurgické intervenci nebo při potížích s implantáty. Poskytuje komplexní dezinfekci a spolehlivou ochranu před dalšími poškozeními ústní dutiny. Je vhodná pro každodenní používání. Curaprox CURASEPT ADS Implant ústní voda 200 ml ústní voda obsahuje Chlorhexidine-Digluconate v koncentraci 0,20% , který má velmi silný účinek proti bakteriálnímu plakupatentovaná ADS formule (Anti Discoloration System) zachovává přirozenou bělost zubůobsahuje též kopolymery PVP-VA a kyselinu hyaluronovou, které společně vytvářejí ochranný film pokrývající sliznici i dásně, podporují proces hojení a regeneraci tkáně, pomáhají bojovat proti záněčuje se použit při zavádění implantátů, po komplikované extrakci zubu, v případě vleklého zánětu dásní / paradentózyCurasept ADS Implant chrání podrážděné dásně a má příjemnouchuťobsahuje disiričtan sodnýneobsahuje alkohol a cukr Obsah balení: 200 ml Použití: Vyplachujte ústa cca 10 ml neředěného přípravku (polévková lžíce) po dobu nejméně jedné minuty, po běžné ústní hygieně, Nejezte, nepijte, nevyplachujte ústa alespoň půl hodiny po ošetření. Používejte po dobu přibližně 7-14 dnů nebo dle pokynu lékaře. Upozornění: Nepolykejte, určeno pouze k vnějšímu užití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a chraňte před zdroji světla.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Curaprox Curasept ADS Implant ústní voda, CHX 0,20%, 200 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 229,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Curaprox Curasept ADS Implant ústní voda, CHX 0,20%, 200 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Curaprox Curasept ADS Implant ústní voda, CHX 0,20%, 200 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy