GUM Hydral ústní voda (výplach), 300 ml
GUM Hydral ústní voda (výplach), 300 ml

Složení, užívání, účinky

Ústní voda se hodí pro hygienu citlivých a suchých úst, která chrání před podrážděním, zmírňuje v nich pocit sucha a podporuje hojení.GUM Hydral ústní voda: díky vyšší viskozitě dlouhodobě zvlhčuje ústní sliznicivytváří na sliznici úst ochrannou vrstvu, díky které působí preventivně proti podrážděnízmírňuje pocit sucha v ústechdíky obsahu fluoridů (250 ppm) pomáhá chránit před vznikem zubního kazupodporuje remineralizaci zubní sklovinynemá výraznou příchuťje určen dospělým a dětem od 7 letneobsahuje alkohol a parabeny Obsah: 300 ml Použití: K výplachu používejte 15 ml až 5x denně. Upozornění: Pokud symptomy xerostomie (suchosti úst) přetrvávají déle než 30 dní, obraťte se na svého lékaře. Držte mimo dosah dětí.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GUM Hydral ústní voda (výplach), 300 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 169,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GUM Hydral ústní voda (výplach), 300 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GUM Hydral ústní voda (výplach), 300 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy