Pleťový krém sjednocující noční Marilou BIO 50 ml
Pleťový krém sjednocující noční Marilou BIO 50 ml

Složení, užívání, účinky

Sjednocující pleťový noční krém Marilou BIO s výtažky z moře se stane perfektním společníkem pr zakončení vašeho náročného dne. Noční krém dokáže s přirozenou intenzitou hydratovat regenerovat pokožku a dodat vaší pleti příjemný osvěžující pocit. Při dlouhodobém používání zůstane vaše pokožka jemná a pružná. Noční pleťový krém Marilou BIO dodá vaší pokožce potřebnou péči tak, aby vaše pleť byla ráno opět přirozeně svěží bez známek únavy. Noční krém Marilou BIO kombinuje výhody zklidňujícího výtažku z hnědé mořské řasy (focus), osvěžujícího účinku aloe vera a přirozených regeneračních účinků minerálů obsažených v mořské vodě. Po použití nočního pleťového krému Marilou BIO se výrazně zlepší textura vaší pokožky.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Pleťový krém sjednocující noční Marilou BIO 50 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 282,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Pleťový krém sjednocující noční Marilou BIO 50 ml

Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Pleťový krém sjednocující noční Marilou BIO 50 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy