Regenerační krém na ruce Dermedic Linum Emolient 100 g
pilulka 165,00 Kč Do obchodu pilulka
drmax 169,00 Kč Do obchodu drmax
prozdravi 330,00 Kč Do obchodu prozdravi
herbatica 376,00 Kč Do obchodu herbatica
benu 152,00 Kč Do obchodu benu
profimed 990,00 Kč Do obchodu profimed

Složení, užívání, účinky

Regenerační krém na ruce Dermedic Emolient Linum je účinný pomocník v péči o krásu vašich rukou. Lehká textura krému pokožku hydratuje, vyživuje a spolehlivě chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Pokožka rukou je denně velmi namáhaná, snáší velké rozdíly teplot od letního sluníčka až po zimní mrazy, déšť a vítr, většinou bez ochranného krytí. Také je nejčastěji mytou částí těla a působí na ni nejen vysušující mýdla, ale také přípravky na mytí nádobí a nejrůznější chemikálie, které používáte.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Regenerační krém na ruce Dermedic Linum Emolient 100 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 165,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Regenerační krém na ruce Dermedic Linum Emolient 100 g

Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Regenerační krém na ruce Dermedic Linum Emolient 100 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

Linola Hand 75ml

Linola Hand 75ml
201,00 Kč