Sanct Bernhard Krém s koňským kaštanem a vinnými listy 150 ml
Sanct Bernhard Krém s koňským kaštanem a vinnými listy 150 ml

Složení, užívání, účinky

Trápí vás bolesti nohou? Máte sedavé zaměstnání, nebo naopak dlouho stojíte? V tom případě je pro vás tento krém jako dělaný na míru! Jeho receptura obsahuje mimo jiné i koňský kaštan, extrakty z vinných listů, avokádový olej, olej z obilných klíčků, jojobový olej, med a celou řadu dalších látek, které chrání a vyživují pokožku tak, aby byla stále svěží, vláčná a hladká. Extrakty z koňských kaštanů a čerstvě sklizených listů vinné révy obsahují látky, které mají výjimečně příznivý vliv při péči o zachování dobrého oběhu v žilách a cévách a unavené, napjaté nohy. Po jemné masáži tímto jedinečným krémem okamžitě ucítíte úlevu, kterou si vaše nohy zaslouží!

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Sanct Bernhard Krém s koňským kaštanem a vinnými listy 150 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 223,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Sanct Bernhard Krém s koňským kaštanem a vinnými listy 150 ml

Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Sanct Bernhard Krém s koňským kaštanem a vinnými listy 150 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy