Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda

Složení, užívání, účinky

Jedinečná kvalita a čistota tohoto produktu je zajištěna unikátním výrobním procesem, zvaným CFM (Cross Flow Microfiltration). Výsledkem je proteinový izolát, který obsahuje 90% bílkovin v té nejčistší formě, s minimálním obsahem laktózy. Při využití metody CFM je syrovátka zpracovávána při nízkých teplotách a nedochází tak ke snižování jejích biologických parametrů. 100% bioaktivní syrovátkový protein s maximální biologickou hodnotou, s 55% esenciálních aminokyselin a 25% BCAA – to je CFM Whey Protein!

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 1 088,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy