Liderin recenze a zkušenosti

Liderin – další z řady přípravků na erekci, který je známý hlavně díky své reklamě v televizi. Jestliže zvažujete koupit tohoto přípravku, určitě si nejdříve přečtěte tento článek. Dozvíte se zde, co obsahuje, kolik stojí a podíváme se i na zkušenosti ostatních.

 

liderin

 

Co Liderin obsahuje

Hlavní účinnou látkou, která je propagovaná spolu s Liderinem jako látka na podporu erekce, je Ženšen. Mezi další látky potom patří Arginin a Borovice přímořská. V podstatě nic moc. Žádné účinné látky, které by mohly řadit tento přípravek mezi léky na erekci. Při tomto složení je Liderin oficiálně označovaný jako “Výživový doplněk stravy”. To je velký rozdíl například oproti Viagře nebo Cialisu, jež se řadí mezi léky a jejich účinnost je dokázaná.

 

Cena a dávkování

Cena jednoho balení, které obsahuje 6 tablet, se pohybuje okolo 500 Kč. Možná by to nebylo až tak moc, pokud by se užívala jen jedna tableta denně. U Liderinu je ale potřeba užít 3 tablety naráz asi 60 minut před pohlavním stykem. To znamená, že jedna dávka vychází přibližně na 250 Kč. Pravidelné užívání by tak vyšlo pěkně draho.

 

Zkušenosti v diskuzích

Když si na internetu vyhledáte slovní spojení “Liderin zkušenosti”, jsou výsledky celkem zajímavé. Například na stránce recenzí Heureka.cz je 19 hodnocení negativních a žádná pozitivní. Všechny tvrzení se shodují na tom, že Liderin nezabírá a že jsou to vyhozené peníze. Podobné recenze na produkt najdete i ve většině dalších diskuzních fór na toto téma.

 

Jestliže jste tento přípravek vyzkoušeli, podělte se o svoje zkušenosti. Můžete k tomu využít komentáře pod tímto článkem, anebo mi můžete poslat váš názor přes kontaktní formulář. Komentáře slouží i pro vaše otázky, na které se budeme snažit odpovídat co nejrychleji.

Liderin recenze a zkušenosti
2.3 (46.67%) 18

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *