Aloe Advance recenze – šťáva má silné účinky. Viz zkušenosti, dávkování, použití

Aloe vera je špičatá sukulentní rostlina se silnými a dužnatými listy, která roste v suchém a tropickém podnebí v Africe, Asii, Evropě a na západě Spojených států. Existuje více než 300 druhů této rostliny, ale nejznámější, kterou známe a používáme, je Aloe barbadensis známé jako Aloe vera. Oceňovaná je zejména díky účinkům na zdraví, krásu a léčebné vlastnosti celkově.

Aloe Advance Bio – recenze a zkušenosti

Tato rostlina je známá svými léčebnými účinky již téměř 6 000 let. Lidé tuto rostlinu zvykli volat "rostlina nesmrtelnosti" nebo "lilie z pouště".

Navštivte ✅ oficiální eshop, ve kterém si objednáte produkt Aloe Advance s 30% slevou! Při koupi 2 balení navíc získáte dopravu zdarma.

Rostlinný lék

Gel a šťáva obsažené v aloe byly posledku používány jako rostlinný lék. Používaly se na široké spektrum chorob – od trávicích obtíží až po kožní problémy. Ale například i na léčení ran, při vypadávání vlasů a na hemeroidy.

Šťáva z čerstvé aloe vera

V současnosti najdeme aloe ve více oblastech průmyslu – ať už v kosmetice nebo při léčení. Z listů se získává šťáva, která je vhodná k pití a výtažky z aloe se používají do různých gelů a mastí. Velmi účinné je aloe při úpalu, proto je přípravek s aloe součástí nejedné domácnosti.

Věděli jste, že aloe byla prezentována egyptským faraónem jako rostlina, která zajistí nesmrtelnost?

Složení přípravku

Přípravek Aloe Advance v prémiové Bio kvalitě vyrábí česká společnost Advance Nutraceutics. Složený je ze 100% bio šťávy Aloe vera a z kyseliny citrónové.

V samotné rostlince Aloe vera se nacházejí vitamíny B1, B2, B6 a B12, A, C a E. Aloe je zdrojem minerálů jako železo, měď, zinek, vápník, sodík, draslík, hořčík, mangan a chrom. Obsahuje i kyselinu listovou. V gelu z Aloe vera jsou obsaženy aminokyseliny, které jsou důležitými stavebními buňkami. Aloe vera je obsahuje až 18 z 20, které si tělo musí vyrábět ssvépomocně. Enzymy obsažené v aloe pomáhají při trávení a steroly jsou důležité protizánětlivé látky. Aloe vera dále obsahuje antrachinony, saponiny a lignin.

Všechny látky se synergicky doplňují a podporují navzájem čímž se jejich účinek jen znásobuje.

Produkt není dosladzovaný a prodává se v balení po 1 000 ml. Obsahuje zároveň kousky dužiny.

Účinky šťávy z Aloe vera

Aloe vera je nejúčinnější na trávení a detoxikaci těla, neboť je antioxidant. Na pokožku má uklidňující a hydratační vliv. Zároveň vyrovnává pH pokožky.

Aloe šťáva – účinky, složení, použití, dávkování

Aloe vera šťáva, kterou užíváme vnitřně, je účinná v těchto případech:

 • napomáhá zdraví ústní dutině,
 • obnovuje kolagen a elastin,
 • zajišťuje denní dávku vitamínů a minerálů,
 • posiluje vlasy a je účinné proti jejich vypadávání,
 • posiluje imunitní systém a obranyschopnost organismu,
 • udržuje normální hladinu cukru v krvi,
 • účinné při detoxikaci organismu,
 • účinné při nadýmání a pálení žáhy,
 • proti zánětům,
 • proti bolesti z artritidou a revmatismu,
 • snižuje hladinu cholesterolu.

Vedlejší účinky a upozornění

Šťáva z aloe vera má projímavé účinky a někteří lidé ho užívají jako projímadlo. Tím pádem napomáhá ke stahům pánve, což není vhodné ani pro těhotné ani kojící ženy. Nedoporučuje se ani lidem, kteří mají problémy s ledvinami. Před užíváním se poraďte s odborníkem.

Pro děti se doporučuje od dvou let a ideálně smíchané s jinou šťávou. Dávky by měly být menší než u dospělých lidí, protože může nastat alergická reakce nebo se objevit průjmy.

Aloe šťáva Advance – recenze a zkušenosti

Pokud užíváte aloe, tak pijte více vody. Šťáva vám z těla odplavuje škodlivé látky a detoxikuje, tím pádem je potřeba doplňovat tekutiny.

Jako při každém výživovém doplňku – užívání nepřehánějte a po určitém čase je třeba dát si přestávku.

Cena šťávy Aloe Advance

Cena za litr šťávy je přímo u výrobce 299 Kč (po slevě). Občas ji však najdete i za 283 Kč, ale také za 350 Kč. Produkt najdete na internetu v lékárenských eshopech i v kamenných lékárnách. Je volně dostupný bez lékařského předpisu.

Dávkování a užívání šťávy

Doporučené dávkování šťávy je 3krát denně po 20 až 50 ml. Měla by se užívat asi hodinu před jídlem a před užitím se šťáva doporučuje protřepat. Můžete ji pít i v kombinaci s jinou šťávou a po otevření ji udržujte v chladu. Spotřebovat by měla do jednoho měsíce od otevření.

Zkušenosti s produktem

Zkušenosti s produktem jsou obecně vynikající a výsledky se objevují již po pár týdnech. V některých případech je šťávě vyčítána chuť – právě proto se dětem doporučuje pít v kombinaci s jinou šťávou. Na internetu se dají najít i články a diskuse, které účinky Aloe vera vylučují kvůli nepodložení výzkumy.

Z recenzí Aloe Advance:

Aloe Advance recenze

Na závěr

Při koupi produktu nebo produktů z Aloe vera si dejte pozor na výrobce a kupujte produkty pouze od těch ověřených. Případně se podívejte na webu, zda má daná společnost reference, certifikace a způsob výroby. Aloe vera má mnoho účinných látek a pokud šťávu budete užívat podle doporučeného dávkování, tak vám určitě neuškodí a může jen pomoci.

Aloe vera se dá koupit i v kapslích. Tyto se doporučují zejména při zažívacích potížích, jedna kapsle denně.

Alternativy produktu

Zobrazit produkty v kategorií:


Autor článku

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy působím už deset let. Začínala jsem ve vlastním grafickém studiu, kde jsem měla na starosti marketing, textování webů a...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Výplach nosu? Stříkačka, láhev i konvička. U dětí nepoužívejte sůl Výplach nosu? Stříkačka, láhev i konvička. U dětí nepoužívejte sůl

Džalíl Netia, nosní sprcha, laváž nosu, to jsou slovní spojení, která pojmenovávají stejný proces - výplach nosu. Jak provádět nosní hygienu? Jsou potřeba speciální aplikátory?

Alergie na šperky má nepříjemné příznaky. Šperky pro alergiky jsou řešením Alergie na šperky má nepříjemné příznaky. Šperky pro alergiky jsou řešením

Trápí vás nebo vaši malou princeznu potíže při nošení oblíbených kousků z vaší šperkovnice? Milujete třpytivé ozdoby a považujete je za dokonalý dárek pro sebe i své holčička? Vysvětlíme...

Železo jako vitamín ve stravě potřebné pro děti i těhotné. Jak se projevuje nedostatek? Železo jako vitamín ve stravě potřebné pro děti i těhotné. Jak se projevuje nedostatek?

Nedostatek železa v krvi, stejně jako jeho přebytek, s sebou přináší mnoho zdravotních komplikací. Víte, jaké problémy vám může chybějící či přebývající železo způsobit, jaká je jeho...