Aloe Advance recenze – šťáva má silné účinky. Viz zkušenosti, dávkování, použití

Aloe vera je špičatá sukulentní rostlina se silnými a dužnatými listy, která roste v suchém a tropickém podnebí v Africe, Asii, Evropě a na západě Spojených států. Existuje více než 300 druhů této rostliny, ale nejznámější, kterou známe a používáme, je Aloe barbadensis známé jako Aloe vera. Oceňovaná je zejména díky účinkům na zdraví, krásu a léčebné vlastnosti celkově.

Aloe Advance Bio – recenze a zkušenosti

Tato rostlina je známá svými léčebnými účinky již téměř 6 000 let. Lidé tuto rostlinu zvykli volat "rostlina nesmrtelnosti" nebo "lilie z pouště".

Navštivte ✅ oficiální eshop, ve kterém si objednáte produkt Aloe Advance s 30% slevou! Při koupi 2 balení navíc získáte dopravu zdarma.

Rostlinný lék

Gel a šťáva obsažené v aloe byly posledku používány jako rostlinný lék. Používaly se na široké spektrum chorob – od trávicích obtíží až po kožní problémy. Ale například i na léčení ran, při vypadávání vlasů a na hemeroidy.

Šťáva z čerstvé aloe vera

V současnosti najdeme aloe ve více oblastech průmyslu – ať už v kosmetice nebo při léčení. Z listů se získává šťáva, která je vhodná k pití a výtažky z aloe se používají do různých gelů a mastí. Velmi účinné je aloe při úpalu, proto je přípravek s aloe součástí nejedné domácnosti.

Věděli jste, že aloe byla prezentována egyptským faraónem jako rostlina, která zajistí nesmrtelnost?

Složení přípravku

Přípravek Aloe Advance v prémiové Bio kvalitě vyrábí česká společnost Advance Nutraceutics. Složený je ze 100% bio šťávy Aloe vera a z kyseliny citrónové.

V samotné rostlince Aloe vera se nacházejí vitamíny B1, B2, B6 a B12, A, C a E. Aloe je zdrojem minerálů jako železo, měď, zinek, vápník, sodík, draslík, hořčík, mangan a chrom. Obsahuje i kyselinu listovou. V gelu z Aloe vera jsou obsaženy aminokyseliny, které jsou důležitými stavebními buňkami. Aloe vera je obsahuje až 18 z 20, které si tělo musí vyrábět ssvépomocně. Enzymy obsažené v aloe pomáhají při trávení a steroly jsou důležité protizánětlivé látky. Aloe vera dále obsahuje antrachinony, saponiny a lignin.

Všechny látky se synergicky doplňují a podporují navzájem čímž se jejich účinek jen znásobuje.

Produkt není dosladzovaný a prodává se v balení po 1 000 ml. Obsahuje zároveň kousky dužiny.

Účinky šťávy z Aloe vera

Aloe vera je nejúčinnější na trávení a detoxikaci těla, neboť je antioxidant. Na pokožku má uklidňující a hydratační vliv. Zároveň vyrovnává pH pokožky.

Aloe šťáva – účinky, složení, použití, dávkování

Aloe vera šťáva, kterou užíváme vnitřně, je účinná v těchto případech:

 • napomáhá zdraví ústní dutině,
 • obnovuje kolagen a elastin,
 • zajišťuje denní dávku vitamínů a minerálů,
 • posiluje vlasy a je účinné proti jejich vypadávání,
 • posiluje imunitní systém a obranyschopnost organismu,
 • udržuje normální hladinu cukru v krvi,
 • účinné při detoxikaci organismu,
 • účinné při nadýmání a pálení žáhy,
 • proti zánětům,
 • proti bolesti z artritidou a revmatismu,
 • snižuje hladinu cholesterolu.

Vedlejší účinky a upozornění

Šťáva z aloe vera má projímavé účinky a někteří lidé ho užívají jako projímadlo. Tím pádem napomáhá ke stahům pánve, což není vhodné ani pro těhotné ani kojící ženy. Nedoporučuje se ani lidem, kteří mají problémy s ledvinami. Před užíváním se poraďte s odborníkem.

Pro děti se doporučuje od dvou let a ideálně smíchané s jinou šťávou. Dávky by měly být menší než u dospělých lidí, protože může nastat alergická reakce nebo se objevit průjmy.

Aloe šťáva Advance – recenze a zkušenosti

Pokud užíváte aloe, tak pijte více vody. Šťáva vám z těla odplavuje škodlivé látky a detoxikuje, tím pádem je potřeba doplňovat tekutiny.

Jako při každém výživovém doplňku – užívání nepřehánějte a po určitém čase je třeba dát si přestávku.

Cena šťávy Aloe Advance

Cena za litr šťávy je přímo u výrobce 299 Kč (po slevě). Občas ji však najdete i za 283 Kč, ale také za 350 Kč. Produkt najdete na internetu v lékárenských eshopech i v kamenných lékárnách. Je volně dostupný bez lékařského předpisu.

Dávkování a užívání šťávy

Doporučené dávkování šťávy je 3krát denně po 20 až 50 ml. Měla by se užívat asi hodinu před jídlem a před užitím se šťáva doporučuje protřepat. Můžete ji pít i v kombinaci s jinou šťávou a po otevření ji udržujte v chladu. Spotřebovat by měla do jednoho měsíce od otevření.

Zkušenosti s produktem

Zkušenosti s produktem jsou obecně vynikající a výsledky se objevují již po pár týdnech. V některých případech je šťávě vyčítána chuť – právě proto se dětem doporučuje pít v kombinaci s jinou šťávou. Na internetu se dají najít i články a diskuse, které účinky Aloe vera vylučují kvůli nepodložení výzkumy.

Z recenzí Aloe Advance:

Aloe Advance recenze

Na závěr

Při koupi produktu nebo produktů z Aloe vera si dejte pozor na výrobce a kupujte produkty pouze od těch ověřených. Případně se podívejte na webu, zda má daná společnost reference, certifikace a způsob výroby. Aloe vera má mnoho účinných látek a pokud šťávu budete užívat podle doporučeného dávkování, tak vám určitě neuškodí a může jen pomoci.

Aloe vera se dá koupit i v kapslích. Tyto se doporučují zejména při zažívacích potížích, jedna kapsle denně.

Alternativy produktu

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 29.09.2019
Hodnocení článku:
(89.2%)

Autor článku

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy působím už deset let. Začínala jsem ve vlastním grafickém studiu, kde jsem měla na starosti marketing, textování webů a...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Zelený Ječmen Advance v prášku – recenze, zkušenosti, účinky na organismus Zelený Ječmen Advance v prášku – recenze, zkušenosti, účinky na organismus

Mladý ječmen, kterému říkáme i zelený, patří mezi superpotraviny současného století. Jaké je jeho složení a účinky na lidský organismus? Prozradíme vám i zkušenosti s touto potravinou.

Modin recenze a zkušenosti s antidepresivem obsahujícím třezalku tečkovanou Modin recenze a zkušenosti s antidepresivem obsahujícím třezalku tečkovanou

Úzkostné stavy zažívá stále více lidí, nemluvě již o nervozitě a stresu. Pomoci jim může přírodní výživový doplněk Modin. Představíme vám jeho účinky, poradíme, pro koho je vhodný a jaké...

Příčiny neplodnosti u žen a mužů. Mohou za to i protilátky proti spermiím Příčiny neplodnosti u žen a mužů. Mohou za to i protilátky proti spermiím

Nedaří se vám otěhotnět? Může to mít několik příčin. Poradíme vám, jak tomuto snažení pomoci - ať už bylinkami, vitamíny nebo výživovými doplňky a kdy je naopak čas navštívit lékaře.