Aphrodisia XL krém pro muže

Aphrodisia XL je krém pro muže, kteří potřebují okamžitou pomoc se zpevněním erekce. Obsažené účinné látky se vstřebají opravdu velmi rychle a začnou fungovat do několika minut po aplikací.

Aphrodisia XL krém pro muže

Tento krém je podle našeho názoru opravdu velmi povedený a proto si o něm řekneme více. Představíme vám jeho výhody, nevýhody, složení i to, jak se nám zamlouval. Naše zkušenosti s Aphrodisiou XL vycházejí z testování na vlastní kůži.

Složení krému na erekci Aphrodisia XL

Složení dominuje kombinace bylin a esenciálních olejů z rostlin, které dopomáhají k lepšímu prokrvení erektilních tělísek v penisu. Obsažené látky se zároveň starají o zlepšení pružnosti pokožky a zabraňují jejímu vysušování.

  • Mandlový olej - jeden z nejcennějších rostlinných olejů výborně prokrvuje a zlepšuje napínání pokožky
  • Bambucké máslo - hydratuje, zjemňuje a zpomaluje stárnutí kůže
  • Aloe vera - zabezpečuje prokrvení orgánů pánve a zároveň obsahuje látky, které zlepšují průnik ostatních účinných látek krému
  • Jinan dvoulaločný - rostlina, která se stará o prokrvení celého organismu, dokáže zlepšit cirkulaci krve v penisu
  • Pískavice řecké seno - přírodní afrodiziakum pomáhá při stimulaci pohlavních orgánů
  • Arnika horská - podporuje krevní oběh a tím zlepšuje prokrvení penisu

Krém samozřejmě obsahuje vodu a ostatní látky, které se starají o trvanlivost, hustotu a zároveň zabraňují snižování jeho kvality (glycerylstearát, ethylhexyl-stearát, cetylalkohol, glycerin, cetearylalkohol, cetylpalmitát, fenoxyethanol, polyoxyetylénové ethery (Ceteareth-12, Ceteareth-20), etylhexylglycerín, alkohol, kyselinu citrónová).

Jaké jsou největší výhody a nevýhodu krému?

  • 6 účinných látek, které se starají o dokonalé prokrvení - výsledkem je lepší, pevnější a déle trvající erekce
  • optické zvětšení penisu - nasáknutí erektilních tělísek krví způsobuje jejich zvětšení
  • stimulace penisu, lepší a intenzivnější prožívání intimních podnětů
  • krém nemusí účinkovat u mužů, kteří mají vážné zdravotní problémy, které (mimo jiné) způsobují také problémy s erekcí

Kdo může používat Aphrodisia XL krém?

Tento krém respektive gel na zvýšení celkové potence mohou používat všichni páni, kteří potřebují vyřešit svůj problém s erekcí. Výtažek ze pískavice je přírodní afrodiziakum, které zvýší touhu a chuť na milování.

Použití krému je opravdu jednoduché - stačí ho nanést na celou délku penisu a jemně vmasírovat. Masáž teplými rukama navíc podpoří krevní oběh penisu, proto ji určitě nezanedbejte.

Upozornění: Aphrodisia XL je určena pouze pro muže! Pro ženy je k dispozici krém ✅ Aphrodisia G.

Vedlejší účinky

Během našeho testování jsme nezaznamenali žádné nežádoucí účinky. Krém je produktem známé farmaceutické společnosti Imperial Vitamins, která se stará o jeho dermatologické testování. Přírodní složení však může způsobit potíže v případě, pokud jste alergičtí na některou složku tohoto krému na potenci.

Tip: Před prvním použitím si udělejte test snášenlivosti. Naneste jemnou vrstvu krému na předloktí a počkejte alespoň 5 minut. Pokud se neobjeví zarudnutí nebo vyrážky, potom ho klidně používejte.

Cena krému

Cena Aphrodisia XL pro muže je cca 400 Kč (50 ml tuba). Krém má dobrou vydatnost, na jedno použití utratíte pouze minimální množství. Vzhledem ke kvalitnímu složení a pozitivním účinkem, které jsme si ověřili vlastním testem, považujeme cenu Aphrodisia XL za přiměřenou.

Upozornění: Krém si vždy objednávejte pouze z ověřených eshopů. Vyhnete se tak riziku koupí neúčinných napodobenin.

Vaše recenze Aphrodisia XL krému

Budeme opravdu velmi rádi, pokud nám prozradíte, jaké jsou vaše osobní zkušenosti s tímto krémem. K vyjádření názoru slouží komentáře, které najdete hned pod příspěvkem. Naše diskuse o Aphrodisia XL určitě pomůže i ostatním pánům, kteří by si rádi pomohli takovým jednoduchým a cenově dostupným řešením.

Testování krému se samozřejmě výrazně liší od testování tablet na podporu erekce. Proto jsme se rozhodli zapojit kolegu z redakce, který účinky krému Aphrodisia XL testoval jeden měsíc (3x týdně). Nanášel ho vždy 15 min. před souloží a penis následně promasírovat, dokud nedošlo k úplnému vsáknutí krému (penis musí být suchý).

Přečtěte si jeho postřehy ...

Účinky Aphrodisia XL krému a výsledky testování

Vliv krému na zjemnění pokožky byly citelné hned po prvním nanesení. Krém má příjemnou konzistenci, je dostatečně hustý, má neutrální nedráždivou vůni, nestéká a nezanechává skvrny. Velmi dobře se vpíjí, třeba mu však pomoci jemnou masáží - urychlí to celý proces vstřebání (a pokud vám asistuje partnerka, tak i ztopoření).

Jsem mladý chlap a s kvalitou erekce nemám žádný problém. První a druhý týden testování jsem nepostřehl žádnou změnu. K závěru testování se mi však zdálo, že mám opravdu o něco objemnější penis (zejména do tloušťky).

Na 100% mohu potvrdit, že po měsíci pravidelné aplikace mám hladší pokožku na penisu (dříve jsem na penis nepoužíval žádný krém). Složení krému má podle informací výrobce afrodisiakální účinky - já měl opravdu stále chuť na milování - to však mohlo být způsobeno i "adrenalinem", který s sebou přinášelo testování něčeho nového a nepoznaného.

Doporučení na závěr

Aphrodisia XL krém pro muže není zázrak, který zvětší penis o 5 cm. Je to produkt, který při pravidelném používání zlepší celkové prokrvení penisu, výsledkem čehož je mírné zvětšení penisu (cca 0,5 cm až 1 cm). Kromě toho zjemní a hydratuje pokožku, čímž zlepší i její pružnost a zabrání jejímu stárnutí. Jde o péči, kterou si podle mého názoru může dopřát každý muž.

Cena je přijatelná, protože jde o 50 ml tubu, která výdrží několik týdnů.Publikováno dne: 18.03.2019
Hodnocení článku:
(89.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.