ArginMax Forte pro muže - recenze, cena, zkušenosti, složení

Mediální známé pilulky na zlepšení erekce, pod jejichž účinek se podepsal známý český sexuolog MUDr. Radim Uzel. Tento doplněk stravy patřil celých 7 let k nejprodávanějším výživovým doplňkem pro muže *. Jeho prvenství ukončil příchod nových produktů na podporu potence - Zerex a Erexan.

ArginMax forte recenze

* Zdroj: AMAR (prodej doplňků stravy pro dlouhodobou erekci v lékárnách v ČR, 2005 - 2012)
ArginMax Forte je výsledkem spolupráce dvou významných farmaceutických firem, americké The Daily Wellness Company se sídlem na Havaji a české Simply You Pharmaceuticals S.p.A., která vyrábí i Clavin. Produkt je určen všem starším i mladým mužům, které trápí projevy erektilní dysfunkce. Onemocnění, které postihuje stále více mužů na světě i u nás.

Pokud vás zajímá jeho složení, účinné látky, dávkování a cena, tak určitě pokračujte ve čtení.

Arginmax FORTE pro muže 90 tobolek koupíte s dopravou zdarma v ✅ online lékárně Dr. Max!

4 účinky v jednom produktu

Výrobce vsadil na známé a ověřené látky, které se dlouhodobě používají k odstraňování příznaků poruch erekce: A-arginin, L-citrulin, Kotvičník zemní (tribulus terrestris) a šafrán. ArginMax Forte je jedním z prvních úspěšných produktů na našem trhu, dá se proto předpokládat, že právě jeho složením se inspirovali i výrobci konkurenčních produktů na léčbu erekce.

 • zlepšenie erekcie, spevnenie a predĺženie jej trvania
 • zvýšenie libida, stimulácia tvorby a zlepšenie kvality spermií
 • ochrana ciev a tkanív penisu pred poškodením
 • podpora činnosti srdca a ciev

ArginMax forte pro muže na zlepšení erekce

Jak to celé funguje?

Kvalita erekce se přímo odvíjí od toho, jak dobře je prokrven penis. Čím více krve se uskladní v topořivých tělíscích penisu, tím je erekce lepší, pevnější a dlhotrvácnejšia. Logicky je proto nejpodstatnější užívat takové látky, které pečují o rozšiřování cév, které distribuují krev do pohlavního údu. Takové, které se zároveň starají i o  zvyšování výkonnosti v posteli. A přesně takové látky obsahuje i ArginMax Forte pro muže!

Kompletní složení doplňku

 • L-arginin - aminokyselina, která se používá v každém účinném doplňku na podporu erekce. Je totiž prokázáno, že má výborný vliv na prokrvení cév, díky kterým dochází k výraznému zpevnění erekce. L-arginin je látka, která podporuje rozšiřování cév, do penisu se tedy dostává více a více krve. Kromě toho podporuje tvorbu spermií a ukládání energie ve svalech. Proto ji s radostí využívají i bodybuildeři. L-arginin je výjimečná aminokyselina, jejíž užívání zlepšuje zdravotní stav srdce, cév, ledvin a imunity člověka. Snižuje krevní tlak a zároveň i riziko výskytu rakoviny.
 • L-citrulin - důležitý "parťák" L-argininu, který se stará o rychlejší prokrvení penisu. Výsledkem pevná erekce, zvětšení objemu a prodloužení penisu. Tato aminokyselina má povzbuzující účinky, zvyšuje energii, snižuje únavu a prodlužuje dobu trvání milování.
 • Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) - rostlina, která je oblíbená díky schopnosti zvyšovat hladinu testosteronu v krvi. Jde o afrodiziakum, které podporuje chuť na milování, zvyšuje mužskou potenci a podporuje tvorbu spermií. Výzkumy ukazují, že se osvědčil i při léčbě poruch nervového systému (má uklidňující účinky), kardiovaskulárního systému (zlepšuje činnost srdce a cév), ledvin a jater. Množství zdravotních benefitů, ale žádné vedlejší účinky - právě proto se používá v nejsilnějších tabletkách na erekci (například Zerex, Erexan a Vimax).
 • Šafrán setý - přírodní afrodiziakum zvyšuje chuť na milování, podporuje touhu po intimním sblížení, zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů. Šafrán patří k nejvzácnějším a nejdražším kořením na světě. Má totiž velmi dobrý vliv na zlepšení celkového zdraví člověka - působí uklidňujícím dojmem, zlepšuje trávení, podporuje činnost srdce.
 • Jinan dvoulaločný - je oblíbené zejména díky jeho schopnosti prokrvení mozku a dolních končetin. Faktem však zůstává, že tato zázračná rostlina dokáže pomoci celému krevnímu oběhu, od hlavy až po paty. Nevyjímaje oblast pánve a penis. Ginko se proto velmi často používá i ve výživových doplňcích na zlepšení erekce.
 • Schizandra čínská - populární bylina čínské medicíny, jejíž dokáže zvyšovat průtok krve do penisu. Využívá se proto také k léčbě impotence. Kromě toho je skvělá i díky svým stimulačním účinkem - snižuje únavu a dodává energii. V posteli proto vydržíte mnohem déle a podáte pevnější výkon. Schizandra se totiž postará io lepší činnost svalů celého těla.
 • Kyselina listová - její příjem snižuje riziko výskytu onemocnění srdce a cév, proto je důležitá i pro pevnou erekci. Snižuje riziko ucpávání cév, zvyšuje jejich průchodnost - díky tomu se do penisu dostává dostatečné množství krve, která je tak potřebná pro silnou a trvanlivou erekci.
 • Selen - antioxidant, o němž je známo zejména to, že zpomaluje stárnutí. Kromě toho je však výborný i pro srdce a cévy, organizmus ochraňuje před nebezpečnými bakteriemi a viry, ale i volnými radikály. Pravidelný příjem selenu v potravě a doplňcích je výbornou prevencí před rakovinou. Dostatečné množství v krvi se postará o snížení únavy, zlepšení výkonnosti a zdravou potenci.
 • Zinek - jeho nedostatek snižuje tvorbu testosteronu, díky čemuž dochází ke zhoršení kvality intimního života. Nedostatek chuti na milování, snížení plodnosti, zvětšování prostaty, předčasná ejakulace. Jeho příjem je proto opravdu velmi důležitý a právě z tohoto důvodu se nachází také v ArginMax Forte pro muže.
 • Lutein - přírodní antioxidant, který se stará o zdraví očí, srdce a cév.
 • Lykopen - velmi silný antioxidant, který nás ochraňuje před rakovinou. Zároveň je výbornou prevencí srdečně-cévních onemocnění, stabilizuje hodnotu krevního tlaku a pozitivně ovlivňuje zdraví pohlavních orgánů.
 • Vitamín B3 - zabezpečuje tvorbu energie v buňkách, pomáhá při léčbě onemocnění srdce, cév a nervů. Vitamin B3 zlepšuje krevní oběh a tak napomáhá ke zlepšení erekce.
 • Vitamin B12 - skvělá prevence psychických příčin erektilní dysfunkce. B12-tka se stará o produkci hormonu štěstí, který je zodpovědný za dobrou náladu. Kromě toho je nezbytný pro správné fungování celé nervové soustavy.
 • Vitamín E - pečuje o zdraví srdce a cév, zabraňuje kornatění cév, zlepšuje jejich pružnost. Tím zároveň zlepšuje přítok krve a zpevňuje erekci.

Sestřičku v jedné z nejznámějších reklam na doplněk erekce si zahrála přitažlivá Adéla Barcuchová.

Cena ArginMax Forte

Kolik stojí ArginMax Forte pro muže? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět - jeho cena se totiž liší v internetových a kamenných lékárnách. Pokud chcete ušetřit, pak si ho určitě objednejte online. Cena na internetu se pohybuje na úrovni cca 700 Kč(45 ks ArginMax) a 1 150 Kč (90 ks).

Dávkování a užívání

ArginMax Forte pro muže je nutné užívat dlouhodobě, jinak se jeho efekt nedostaví:

 • první týden se doporučuje užívat 3 tobolky denně
 • druhý týden lze dávku snížit na 2 tobolky denně
 • toto dávkování třeba dodržet a doplněk užívat minimálně 4 týdny, ideálně až 8 - 12 týdnů (2 - 3 měsíce)

Dávku je vhodné rozložit do celého dne, tobolky se nedoporučuje najednou.

ArginMax není jako známá modrá tabletka, jednorázové užití nepřinese žádné okamžité zlepšení erekce. Ke zpevnění dojde pouze v případě poctivého a dlouhodobého užívání.

Jaké jsou vedlejší účinky?

Výrobce deklaruje, že ArginMax Forte pro muže nezpůsobuje nežádoucí účinky. Toto tvdenie bylo ověřeno klinickou studií, která probíhala v roce 1998 pod vedením amerických lékařů z University of Hawaii.

V naší recenzí, výsledcích vlastního redakčního testování, se dočtete mimo jiné o našich postřezích k tématu vedlejší účinky ArginMax.

Upozornění: v případě výskytu jakýchkoliv nežádoucích stavů (bolest hlavy, bušení srdce, trávicí potíže, vyrážky) přerušte užívání doplňku. Může jít o alergickou reakci na některou ze složek ArginMax. Množství z nás totiž o svých alergiích neví.

Zkušenosti a recenze ArginMax Forte pro muže

Pokud jste tento produkt užívali, určitě nám o sobě dejte vědět. Pomohl vám nebo jste museli zkusit jiný konkurenční výrobek? Jak jste byli spokojeni s výsledky? Jak rychle došlo k nástupu účinku? V naší diskusí o ArginMax se můžete podělit opravdu se všemi postřehy - pozitivními i negativními.

Hodnocení ArginMax na Heurece

Před testováním jsme si prohlédli i hodnocení tohoto výrobku na české Heurece, kde se je aktuálně 491 hodnocení. ArginMax dostal průměrnou známku 78%.

Hodnocení ArginMax Forte na Heurece

zdroj: heureka.cz

Slovní hodnocení se rozcházejí v názorech na účinky ArginMax. Někteří páni ho doporučují, jiní zatracují, což je zcela normální. Doposud jsme se totiž nesetkali s doplňkem na podporu erekce, s nímž by bylo spokojeno 100% chlapů. Takové statistice se netěší ani nejznámější modrá tabletka na potenci.

Na základě hodnocení a toho, že ArginMax doporučuje 3x více chlapů, než ty, kteří ho nedoporučují můžeme tento produkt doporučit i my. Názor si třeba utvořit sám. Výsledky našeho testování si můžete přečíst ve stručné recenzí.

Naše očekávání byla opravdu velké - na Heurece a různých dalších zdravotních fórech jsme se totiž dočetli, že ArginMax doporučují i někteří lékaři.

Recenze ArginMax Forte pro muže na Heurece

Kromě toho se nám zamlouval vysoký obsah L-arginunu, L-citrulinu a Tribullus terrestris ve složení tohoto výživového doplňku.

Redakční test ArginMax zastřešil pán, který nám psal mail do redakce, ve kterém nás žádal o pomoc s jeho problémy v posteli. Šlo o 54 letého muže, který měl problém s udržením erekce na dostatečně dlouhou dobu. Na jeho žádost neuvádíme skutečné jméno, ale pseudonym Kamil.

Redakční test ArginMax

Aby měla recenze opravdu reálný význam, tak užívání výživového doplňku musí být pravidelné. Nejvíce pozornosti bylo nutné věnovat tomu, aby pan Kamil dodržel předepsané dávkování.

 • DÁVKOVÁNÍ: 3x denně (prvních 7 dní), 2x denně (do konce zkoušky)
 • DOBA UŽÍVÁNÍ: 6 týdnů (1 balení s 90 tobolkami)
 • JINÉ OMEZENÍ: omezený příjem alkoholu *

Co nás zajímalo?

 • zlepšení výkonu v posteli - prodloužení trvání erekce
 • pevnost erekce
 • libido - došlo ke zvýšení chuti na milování?
 • vedlejší účinky - byly pozorovány?

* V ostatních testech bylo nutné omezit i kouření cigaret, pan Kamil je však nekuřák, proto to v tomto případě nebylo nutné

Osobní zkušenost s ArginMax Forte

Pan Kamil se vyjádřil, že dosud neměl žádné problémy s erekcí. Ty se však vyskytly náhle - poprvé před něco přes měsícem. Jelikož nešlo o jednorázové selhání, rozhodl se prostudovat diskuse a najít řešení. Na trhu je však opravdu velmi mnoho produktů, rozhodl se proto zjistit více a proto nám poslal svůj mail.

Pana Kamila jsme proto zapojily do testování tablet na erekce, které doporučuje i MUDr. Radim Uzel. Jaké byly jeho postřehy? Dozvíte se z jeho podrobných poznámek, které jsme po konci testování stylisticky upravili a zkrátili do stručné recenze:

 • 1. týden testování - tabletky poctivě užívám, mám trochu problém nezapomenout na dávku, užívání 3x denně se mi zdá nepraktické. Výsledky zatím pobízí. S manželkou jsme se milovali pouze jedenkrát, ale žádné zlepšení. Erekce opět opadla po pár minutách.
 • 2. týden - tablety užívám už jen 2x denně, ráno a večer. Oproti prvnímu týdnu žádná změna - moj problém s erekcí stále trvá.
 • 3. týden - na konci třetího týdne jsem začal pozorovat mírné zlepšení, zdá se mi, že to konečně začíná účinkovat. Penis je trochu tvrdší a erekce opadne až tak rychle jako dříve, ale celkově žádná sláva.
 • 4. týden - v podstatě platí to, co jsem napsal naposledy - mohu potvrdit pouze mírné zlepšení mé erekce.
 • 5. týden - v tomto týdnu jsem pocítil asi nejlepší výsledky ArginMax, konečně jsme měli se ženou plnohodnotné milování. Celkem mě to nastartovalo, možná mají ty tabletky opravdu vliv i na chuť na milování.
 • 6. týden - doužívat jsem poslední tabletky ArginMax a objednal jsem si další, protože si myslím, že mi dost pomohli.

Na konci testování jsme se ještě zeptali na nežádoucí účinky ArginMax Forte. Pan Kamil nám potvrdil, že nepociťoval žádnou bolest hlavy, břicha, produkt neměl žádný negativní dopad na jeho zdraví.

Závěry z testování

Na základě recenze pana Kamila můžeme produkt doporučit. Při dodržení doporučeného dávkování může mít pozitivní vliv na zlepšení kvality erekce. Upozorňujeme, že pozitivní výsledky mohou být ovlivněny i tzv. placebo efektem - jakýmsi vnitřním přesvědčením člověka, že mu tabletka opravdu pomůže. Výsledek se však i tak nemění, ať už placebo efekt nastal nebo ne.

Velkým pozitivem tohoto produktu je jeho nižší cena - 90 ks balení se dá koupit za cca 1 150 Kč a s dopravou zdarma!Publikováno dne: 03.01.2018
Hodnocení článku:
(91.6%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář