Clavin – zkušenosti, recenze a užívání

Na našem trhu existuje mnoho přípravků k léčbě problémů s erekcí. Některé fungují lépe, některé hůře. Dnes se podíváme na přípravek Clavin. Podíváme se na reálné zkušenosti s tímto výrobkem.

Výživový doplněk Clavin na zlepšení erekce

Dozvíte se, jestli se koupit vyplatí, anebo ne. Nebudou chybět ani tipy na vhodné alternativy.

Různé alternativy Clavin

Co slibuje Clavin a jeho složení

Clavin slibuje expresní zkvalitnění erekce. Efekt by se měl dostavit skoro okamžitě po užití přípravku. Zabezpečit by to měli účinné látky:

  • Tribulus Terrestris
  • L-arginin
  • L-cutrili
  • Šafrán
  • Selén
  • Zinek

Tribulus Terrestris je přírodní testosteron (stimulant testosteronu), jehož účinky jsou dobře známé.

Cena a varianty

Momentálně jsou na trhu 2 verze produktu Clavin – Clavin Original a Clavin Platinum. Verze Platinum navazuje na produkty Ultra a Strong, které už nejsou v prodeji. Platinum by měl zabezpečit pohotovostní režim pro podporu erekce až na 12 hodin.

Cena na internetu je momentálně 500 Kč za 8 tablet Clavin Original a necelých 700 Kč za 8 tobolek Clavin Platinum. U větších balení to vychází samozřejmě o něco levněji. Cena v lékárnách se ale může lišit.

Užívání je trochu nepraktické

Výrobce v příbalovém letáku doporučuje užívat 4 kapsle najednou, nejlepší 1-4 hodiny před pohlavním stykem. Kapsle je potřeba zapit dostatečným množstvím vody. Nemůžou se kousat, drtit nebo rozpouštět. Balení 8 tablet vám tedy vydrží jenom na 2 použití.

Dávkování a užívání Clavinu je nepraktické

V případě produktu Platinum vás tedy jedna dávka vyjde skoro na 500 kč. To je stejná cena jako za jednu tabletu Viagry, u níž je fungování vědecky dokázané. Nedokážu si představit, že by měl člověk tento přípravek užívat dlouhodobě. Z hlediska financí by to bylo velmi náročné.

Zkušenosti jsou i negativní

Jestliže si projdete diskuze a fóra, setkáme se spíše s negativními recenzemi na tento přípravek. Po užití se podle dotyčných nedostavily žádné účinky. Je samozřejmě možné, že tento druh výrobku neúčinkuje každému, ale v případě Clavinu je negativních reakcí až příliš mnoho.

Naše rada na závěr

Podívejme se na to z odborného hlediska. Jestliže máte problém s erekcí, doporučujeme navštívit odborníka – urologa. Ten vám pravděpodobně pomůže vyřešit váš problém se slabší erekcí trvale. V případě, že vám předepíše léky máte jistotu, že dostanete přípravek, který opravdu funguje. Například Viagru anebo Cialis.

Pokud ale z nějakého důvodu nechcete doktora navštívit, měli byste řešit problém komplexněji. Například přípravkem Zerex, který má dlouhodobé účinky. Jeho cena je přitom mnohem, mnohem nižší.

Prostor pro vaše názory

Teď je tu opět prostor pro vaše názory a recenze k výrobkům Clavin. Máte s ním vlastní zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Tady máte možnost, použijte prosím komentáře pod článkem. Pokud se vám moje recenze líbila, nezapomeňte na LIKE a přidat hodnocení hvězdičkou.

Různé alternativy Clavin


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.