Dámské afrodiziakální parfémy Zerex

Stále více a více oblíbeným druhem parfémů pro ženy se stávají ty s obsahem feromonů. Jde o afrodisiakální parfémy, které jsou založeny na tom nejvíce přirozeném přírodním principu: vylučování látek na upoutání sexuální touhy u opačného pohlaví. Značka Zerex využívá přirozené vlivy na sexualitu i ve svých tabletách pro muže.

Dámské feromonové parfémy Zerex

Nyní však přišla konečně řada i na ženy. Pro ty připravil známý výrobce podpůrných prostředků speciální kolekci několika vůní různého druhu, takže je velmi pravděpodobné, že si v ní najdete i tu svoji.

Co jsou feromony, na co slouží a jaké mají účinky

Pod pojmem feromon se myslí chemická látka, která slouží v rámci téhož biologického druhu na komunikaci a zároveň jako spouštěč určitých reakcí. U člověka jsou nejčastěji dva druhy feromonů a to mužské androsteny a ženské estreny. Tělo jejich uvolňuje nejčastěji přes kůži ve formě potu a druhý člověk je zachytí speciálním Jacobsovým orgánem.

Běžné jsou zejména tyto druhy feromonů:

 • poplašné feromony upozorňující na nebezpečí,
 • feromony sloužící k hledání potravy,
 • feromony na vyvolání útočných či obranných reakcí,
 • a samozřejmě i feromony na přilákání sexuálního partnera.

Právě o těch posledních bude řeč, pokud budeme hovořit o speciálních dámských parfémů značky Zerex. Ty obsahují feromony stimulující zvýšení sexuální přitažlivosti žen u mužů. Jde o využití něčeho přírodního a přirozeného, ​​ale tentokrát ne ve prospěch žen.

Které feromonové parfémy Zerex nabízí

Zerex nabízí parfémy pro muže i pro ženy. Dámské feromonové parfémy Zerex jsou dostupné ve třech vůních: jedna je čistě květinová, druhá s decentním medovým podtónem a třetí s ovocně-citrusovou vůní. V každém případě získáte 50 ml vysoce koncentrované parfémované vody vyrobené v EU.

Představme si nyní každý parfém trochu blíže:

Proč potřebujete feromony

Přestože už dávno se člověk nepohybuje v neznámém teritoriu, kde by byl odkázán na různé "pachy" a tedy i feromony, jejich význam je stále aktuální. Platí to také v sexuální oblasti, kde potřebujete feromony pro upoutání opačného pohlaví. Studie prokázaly, že ženské feromony působí jako magnet na muže a zvyšují sexuální přitažlivost.

Afrodiziakální dámské feromonové parfémy Zerex

Feromony jsou běžnou součástí přirozené lidskosti a jejich vylučování je přirozenou součástí fungování našeho organismu. Existuje však několik věcí, které mají vliv na fungování procesu vylučování.

Negativními faktory způsobujícími nižší vylučování feromonů u žen jsou zejména:

 • nezdravá životospráva a nesprávný životní styl,
 • únava,
 • stres,
 • propracovanost,
 • nedostatek odpočinku a regenerace,
 • nedostatek spánku,
 • hormonální změny,
 • menopauza,
 • užívání hormonální antikoncepce.

Kromě těchto faktorů jsou zde i kosmetické prostředky, které dokáží účinek feromonů negovat. Pokud používáte příliš deodorantů, šamponů či různých krémů a pleťových mlék, s velkou pravděpodobností dokáží "přehlušit" samotné feromony.

Zkušenosti s parfémy Zerex

Do redakce jsme si objednali na zkoušku Zerex Desire, zaujala nás totiž kombinace vůně jablka spolu s citrusem. Parfém byl osvěžující a vyzkoušeli ho několik redaktorky.

Pokud bychom měli známkovat jako ve škole, tak z hlediska účinků testovaného parfému, ale také s přihlédnutím k poměrně široký výběr a velmi dobrý poměr ceny a kvality, dali bych dámským feromonových parfémem Zerex určitě jednotku.

Na trhu zřejmě najdete i levnější konkurenční produkty podobného typu, ale i podle vlastních zkušeností víme, že v tomto případě se šetřit nevyplatí. Pokud totiž parfém nesplní svůj účel, jde s určitostí o vyhozené peníze. Naštěstí tady to tak není a jsme si jisté, že s nimi budou spokojeny nejen ženy, ale i jejich muži.

Jak feromonové parfémy používat?

Používání feromonových parfémů je velmi podobné, jakož i těch klasických. Nejlepší je aplikovat je na zvlhčenou pokožku, takže ideálně po koupeli a osprchování se. Feromonové molekuly jsou sice prchavé, ale na vlhké pokožce se dokáží zachytit.

Používání feromonových parfémů Zerex

Co se týče míst, kam je aplikovat, držte se osvědčeného pravidla: nejlepší místa jsou ty, kde je nejsilnější průtok krve a tedy nejvyšší teplota. Pozor však na to, abyste po aplikaci feromonů daná místa nešúchali a nerozotierali, bude to kontraproduktivní. Stejně tak to nepřežeňte s množstvím, 1 až 2 kapky úplně stačí, i když je nebudete až tak cítit.

Toto jsou nejlepší místa, které se osvědčily většině žen:

 • zápěstí, zejména vnitřní strana,
 • uši, konkrétně těsně za nimi,
 • krk a dekolt,
 • podpaží,
 • ramena a lokty,
 • kolena a kotníky.Publikováno dne: 18.05.2019
Hodnocení článku:
(90.6%)

Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Co proti komárům venku? Nejúčinnější jsou repelenty proti komárům Co proti komárům venku? Nejúčinnější jsou repelenty proti komárům

I když se vyskytují převážně v okolí vodních toků a jezer, nevyhnete se jim ani v jiných oblastech. Jak se před nimi chránit? Které produkty a přírodní recepty fungují?

Kyselina hyaluronová – krém, pilulky i injekce z lékárny. Jaké má účinky? Kyselina hyaluronová – krém, pilulky i injekce z lékárny. Jaké má účinky?

"Zrcátko, zrcátko, řekni že mi, kdo je nejkrásnější na této zemi?" Pokud si často kladete tuto otázku a doufáte, že vaše krása a mládí nikdy nepomine, měli byste vědět něco více o...

Zinková mast na rány, opruzeniny i v těhotenství Zinková mast na rány, opruzeniny i v těhotenství

Trápí vás akné, ekzémy, těžší hojení ran či jiné kožní problémy? Účinnou zbraní proti nim je zinková mast. V článku vám popíšeme její vynikající vlastnosti, poradíme, pro koho je vhodná...