Dámské afrodiziakální parfémy Zerex

Stále více a více oblíbeným druhem parfémů pro ženy se stávají ty s obsahem feromonů. Jde o afrodisiakální parfémy, které jsou založeny na tom nejvíce přirozeném přírodním principu: vylučování látek na upoutání sexuální touhy u opačného pohlaví. Značka Zerex využívá přirozené vlivy na sexualitu i ve svých tabletách pro muže.

Dámské feromonové parfémy Zerex

Nyní však přišla konečně řada i na ženy. Pro ty připravil známý výrobce podpůrných prostředků speciální kolekci několika vůní různého druhu, takže je velmi pravděpodobné, že si v ní najdete i tu svoji.

Co jsou feromony, na co slouží a jaké mají účinky

Pod pojmem feromon se myslí chemická látka, která slouží v rámci téhož biologického druhu na komunikaci a zároveň jako spouštěč určitých reakcí. U člověka jsou nejčastěji dva druhy feromonů a to mužské androsteny a ženské estreny. Tělo jejich uvolňuje nejčastěji přes kůži ve formě potu a druhý člověk je zachytí speciálním Jacobsovým orgánem.

Běžné jsou zejména tyto druhy feromonů:

 • poplašné feromony upozorňující na nebezpečí,
 • feromony sloužící k hledání potravy,
 • feromony na vyvolání útočných či obranných reakcí,
 • a samozřejmě i feromony na přilákání sexuálního partnera.

Právě o těch posledních bude řeč, pokud budeme hovořit o speciálních dámských parfémů značky Zerex. Ty obsahují feromony stimulující zvýšení sexuální přitažlivosti žen u mužů. Jde o využití něčeho přírodního a přirozeného, ​​ale tentokrát ne ve prospěch žen.

Které feromonové parfémy Zerex nabízí

Zerex nabízí parfémy pro muže i pro ženy. Dámské feromonové parfémy Zerex jsou dostupné ve třech vůních: jedna je čistě květinová, druhá s decentním medovým podtónem a třetí s ovocně-citrusovou vůní. V každém případě získáte 50 ml vysoce koncentrované parfémované vody vyrobené v EU.

Představme si nyní každý parfém trochu blíže:

Proč potřebujete feromony

Přestože už dávno se člověk nepohybuje v neznámém teritoriu, kde by byl odkázán na různé "pachy" a tedy i feromony, jejich význam je stále aktuální. Platí to také v sexuální oblasti, kde potřebujete feromony pro upoutání opačného pohlaví. Studie prokázaly, že ženské feromony působí jako magnet na muže a zvyšují sexuální přitažlivost.

Afrodiziakální dámské feromonové parfémy Zerex

Feromony jsou běžnou součástí přirozené lidskosti a jejich vylučování je přirozenou součástí fungování našeho organismu. Existuje však několik věcí, které mají vliv na fungování procesu vylučování.

Negativními faktory způsobujícími nižší vylučování feromonů u žen jsou zejména:

 • nezdravá životospráva a nesprávný životní styl,
 • únava,
 • stres,
 • propracovanost,
 • nedostatek odpočinku a regenerace,
 • nedostatek spánku,
 • hormonální změny,
 • menopauza,
 • užívání hormonální antikoncepce.

Kromě těchto faktorů jsou zde i kosmetické prostředky, které dokáží účinek feromonů negovat. Pokud používáte příliš deodorantů, šamponů či různých krémů a pleťových mlék, s velkou pravděpodobností dokáží "přehlušit" samotné feromony.

Zkušenosti s parfémy Zerex

Do redakce jsme si objednali na zkoušku Zerex Desire, zaujala nás totiž kombinace vůně jablka spolu s citrusem. Parfém byl osvěžující a vyzkoušeli ho několik redaktorky.

Pokud bychom měli známkovat jako ve škole, tak z hlediska účinků testovaného parfému, ale také s přihlédnutím k poměrně široký výběr a velmi dobrý poměr ceny a kvality, dali bych dámským feromonových parfémem Zerex určitě jednotku.

Na trhu zřejmě najdete i levnější konkurenční produkty podobného typu, ale i podle vlastních zkušeností víme, že v tomto případě se šetřit nevyplatí. Pokud totiž parfém nesplní svůj účel, jde s určitostí o vyhozené peníze. Naštěstí tady to tak není a jsme si jisté, že s nimi budou spokojeny nejen ženy, ale i jejich muži.

Jak feromonové parfémy používat?

Používání feromonových parfémů je velmi podobné, jakož i těch klasických. Nejlepší je aplikovat je na zvlhčenou pokožku, takže ideálně po koupeli a osprchování se. Feromonové molekuly jsou sice prchavé, ale na vlhké pokožce se dokáží zachytit.

Používání feromonových parfémů Zerex

Co se týče míst, kam je aplikovat, držte se osvědčeného pravidla: nejlepší místa jsou ty, kde je nejsilnější průtok krve a tedy nejvyšší teplota. Pozor však na to, abyste po aplikaci feromonů daná místa nešúchali a nerozotierali, bude to kontraproduktivní. Stejně tak to nepřežeňte s množstvím, 1 až 2 kapky úplně stačí, i když je nebudete až tak cítit.

Toto jsou nejlepší místa, které se osvědčily většině žen:

 • zápěstí, zejména vnitřní strana,
 • uši, konkrétně těsně za nimi,
 • krk a dekolt,
 • podpaží,
 • ramena a lokty,
 • kolena a kotníky.Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

GigaLash – zkušenosti a recenze na sérum na růst řas GigaLash – zkušenosti a recenze na sérum na růst řas

GigaLash slibuje o 70% více objemu, o 90% větší délku, dokonce i tmavší zbarvení. První výsledky by přitom měly být viditelné již po prvním týdnu používání. Do jaké míry jsou tato...

Co proti komárům venku? Nejúčinnější jsou repelenty proti komárům Co proti komárům venku? Nejúčinnější jsou repelenty proti komárům

I když se vyskytují převážně v okolí vodních toků a jezer, nevyhnete se jim ani v jiných oblastech. Jak se před nimi chránit? Které produkty a přírodní recepty fungují?

Kyselina hyaluronová – krém, pilulky i injekce z lékárny. Jaké má účinky? Kyselina hyaluronová – krém, pilulky i injekce z lékárny. Jaké má účinky?

"Zrcátko, zrcátko, řekni že mi, kdo je nejkrásnější na této zemi?" Pokud si často kladete tuto otázku a doufáte, že vaše krása a mládí nikdy nepomine, měli byste vědět něco více o...