Dapoxetine (Priligy) na předčasnou ejakulaci

Slyšeli jste už o Dapoxetinu prvním oficiálním léku na předčasnou ejakulaci? Prodává se pod označením Priligy a opravdu funguje. Prodlužuje čas do ejakulace a může zlepšit kontrolu nad ejakulací.

Tabletky Priligy na oddálení předčasné ejakulace

Jaké jsou jeho výhody a nevýhody, kde ho koupit, kolik stojí a jaké alternativy jsou dostupné na trhu, to všechno se dozvíte v dnešní recenzi. Čtěte pozorně a pokud budete mít nějaké otázky, napište komentář pod článek. Diskuze je vítaná.

Jak to funguje?

Priligy funguje na jiném principu, než přípravky na předčasnou ejakulaci, o kterých jsme hovořili v předchozích recenzích. Například dříve vzpomínaný Vimax je doplněk stravy, který zlepšuje kondici penisu a tím zabraňuje předčasné ejakulaci. Vimax má i další výhody jako je například silnější erekce a dokonce dochází i ke zvětšení penisu.

Priligy ale funguje jinak. Patří mezi antidepresiva, které blokují specifické receptory. Jednodušeji vysvětlené, tento lék vám zablokuje vnímání určitých podnětů, které vedou k předčasné ejakulaci.

Pro koho je určený

Lék Priligy je určený pro dospělé muže ve věku od 18ti do 64 let. Nesmí se užívat u pacientů se závažným srdečním onemocněním, u pacientů se středně těžkým anebo s těžkým poškozením funkce plic, ani u pacientů s těžkým poškozením ledvin. Lék není určený pro ženy a děti.

Užívání a dávkování

Doporučená dávka je jedna tableta 1 až 3 hodiny před sexuální aktivitou. Nesmí se v žádném případě užívat častěji než jednou za 24 hodin. Tablety by se měly užívat celé, stačí je zapít pohárem vody nebo jiné tekutiny. Priligy je možné užívat na lačno ale i po jídle. Každodenní užívání se nedoporučuje. Tento specifický lék by se měl užívat jen v případě plánované sexuální aktivity.

Užívání Priligy proti předčasné ejakulaci

V první fázi léčby by se mělo začínat dávkou 30 mg. Podle účinků může lékař zvýšit dávku na 60 mg dapoxetinu.

Priligy nikdy nekombinujte s alkoholem!

Kde ho můžeme koupit

Protože tento lék patří mezi antidepresiva, tak ho není možné sehnat bez lékařského předpisu. Stačí ale navštívit jakéhokoliv urologa, ten vám lék bez problémů napíše. Následně si ho vyzvednete v lékárně.

Cena Dapoxetinu (Priligy)

Tento lék je plně hrazený pacientem. Cena je přibližně 600 Kč za jedno balení, které obsahuje 3 tablety po 30 mg dapoxetinu anebo 700 Kč za jedno balení, jež obsahuje 3 tablety po 60 mg dapoxetinu.

Generické léky

Priligy jsou jedním ze schválených léků, který obsahuje účinnou látku Dapoxetin. Existují ale i generika, které tyto látku obsahují. Prodej těchto látek u nás není schválený a proto je neseženete jinak než přes internet.

V žádném případě si však tyto generické nelegální léky nekupujte. Vystavili byste se riziku vážného a trvalého poškození zdraví. Tyto látky totiž nejsou nikým kontrolované, jejich složení musí odpovídat specifikům prodejce.

Jestliže chcete k Priligy alternativu, doporučuji volně prodejný Vimax. Vyzkoušet můžete i znecitlivující gely proti předčasné ejakulaci.

Diskuze ke článku

Máte otázku anebo vlastní zkušenost? Použíjte prosím komentáře pod článkem a pomozte tak ostatním. Jestliže máte zkušenost s jiným nebo podobným přípravkem, nebojte se přidat svůj vlastní tip. Komentáře, které budou propagovat jiné výrobky jsou na této stránce tolerované.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!

Fertin recenze – vitamíny na podporu plodnosti mužeFertin recenze – vitamíny na podporu plodnosti muže

Komplexní výživový doplněk Fertin může dopomoci párům, aby podpořil plodnost u mužů. Vhodný je pro každého muže, příznivé výsledky se mohou dostavit již po třech měsících užívání. V...