Donna Hair zastaví vypadávání vlasů? Recenze a zkušenosti

Přípravek Donna Hair znáte možná i z TV reklamy. Jde o produkt, který obsahuje výživný komplex účinných látek, které se postarají o zlepšení kvality vlasů i pokožky hlavy.

Recenze Donna Hair proti vypadávání vlasů

Pokud i vy patříte k těm, kteří denně bojují s jemnými, oslabenými vlasy bez života či nadměrným vypadáváním vlasů, pak si určitě přečtěte naši recenzi tohoto mimořádně dobře hodnoceného produktu. Pozitivní recenze nám napovídají, že jde o kvalitní, ale zejména účinný produkt za výhodnou cenu.

Donna Hair s dárkem a šperkem Swarovski

Jaké účinky lze očekávat?

 • Zmírnění vypadávání vlasů.
 • Cílené a dlouhodobé vyživování vlasů.
 • Zlepšení celkového vzhledu a působení vlasů.
 • Zvýšení kvality vlasů – vyšší pevnost i pružnost.
 • Eliminace štěpení a lámání vlasů a vlasových konečků.
 • Zvětšení objemu "ulehlých" vlasů.
 • Zvýšení intenzity přirozené barvy a vyšší lesk vlasů.
 • Prevence vůči šedivění.
 • Vyřešení problému s příliš mastnými nebo příliš suchými vlasy.
 • Hydratace pokožky hlavy.
 • Zabránění šupinatění pokožky a tvorbě lupů.

Pro koho je výrobek vhodný?

Recenze Donna Hair píší ženy, kterým pomohl. Výrobek je však vhodný i pro muže a mladí do 18 let. Donna Hair není vázán na lékařský předpis.

Velkým plusem je i fakt, že ho mohou užívat těhotné a kojící ženy, které řeší problém vypadávání vlasů v důsledku hormonálních změn.

Recenze z eshopu prozdravi.cz:

Pozitivní recenze Donna Hair

Složení a účinné látky

Podlouhlé kapsle bílé barvy obsahují 4 základní složky, jejichž účinek se navzájem doplňuje. Donna Hair se nezaměřuje na léčbu dílčího problému. Jde o komplexní řešení problémů s vlasy různého charakteru. Jednotlivé aktivní složky podporují růst, zlepšují kvalitu, barvu a lesk vlasů a zároveň léčí pokožku hlavy.

 • Grow activepodpora růstu, výživa vlasových folikulů (tkáně, z něhož vyrůstá vlas). Vlasové folikuly jsou silnější a jsou pevnější, díky čemuž dochází ke zmírnění vypadávání vlasů. A to zejména díky obsahu Kyseliny listové, která podporuje dělení buněk a tím zabraňuje vypadávání vlasů. Zinek, Inizitol, Kyselina pantotenová, extrakt z obilných klíčků a pivovarských kvasnic zajistí potřebnou výživu. Biotin se přímo podílí na posilován vlastových folikulů (nebo váčků).
 • Quality active – zlepšení celkové kvality vlasu. Vlasy jsou pevnější, pružnější, hladší a odolnější vůči lámání. Aminokyseliny methionin a cystein zajišťují produkci kreatinu, základního stavebního proteinu každého vlasu. O zvýšení pevnosti se stará Křemík. Celkovou kvalitu vlasů zlepšují i ​​látky z extraktu zlatého prosa – konkrétně jde o esenciální aminokyseliny, minerály a nenasycené mastné kyseliny.
 • Skin active – péče o pokožku hlavy je důležitým předpokladem růstu zdravých vlasů. Donna Hair je vhodným řešením, pokud máte příliš mastné, nebo naopak příliš suché vlasy. Pomáhá i účesu bez objemu. Zinek v kombinaci s vitamínem A se stará o regulaci mazu, zabraňuje vysoušení vlasů a šupinatění pokožky hlavy. Obsažený inositol zmírňuje případné podražení pokožky hlavy. Dokonalou výživu poskytne i extrakt ze zlatého prosa.
 • Color active – zachování přirozené sytosti pigmentace a lesku vlasů. Snížení rizika výskytu šedin. Obsažená aminokyselina tyrosin podporuje tvorbu přirozeného vlasového pigmentu. Kyselina listová, pantothenová 4-aminobenzoová vyživují vlasové kořínky a zvyšují sytost a intenzitu barvy vlasů. O lesk se starají účinné látky extraktu ze zlatého prosa. Donna Hair je výbornou prevencí proti šedivění vlasů, kterou si můžete dopřát i v mladém věku.

Cena Donna Hair v online eshopu

K dispozici i vylepšené složení

Donna Hair s dárkem a šperkem Swarovski

Dávkování a užívání Donna Hair

 • Standardní denní dávka: 1 tobolka.
 • Vážnější problémy s vlasy: během prvních 2 týdnů užívat 2 tobolky denně, pak snížit dávku na 1 tobolku / den. Tento postup lze uplatnit i pro rychlejší nástup účinků Donna Hair.

Přípravek je nutné užívat dlouhodobě

 • Denní dávka v období těhotenství a kojení je 1 tobolka denně!
 • Tobolky nejsou vhodné pro děti do 3 let.
 • V případě alergie na některou složku výrobek neužívejte vůbec.
 • Výrobek není náhradou pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zkušenosti a pozitivní recenze zákazníků

Hodnocení produktu Donna Hair lze nalézt na Heurece.

Recenze Donna Hair na Heurece

Kompletní složení

Účinná látka Množství v 1 kapsli
D, L-methionin 150 mg
L-cystein 150 mg
L-tyrosin 100 mg
Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 100 mg
Extrakt ze zlatého prosa 50 mg
Extrakt z obilných klíčků 50 mg
Kyselina pantothenová (vitamin B5) 40 mg
Inositol 30 mg
Kyselina 4-aminobenzoová 30 mg
Křemík (oxid křemičitý) 10 mg
Zinek 7.5 mg
Vitamin A 400 μg
Kyselina listová 400 μg
Biotin (vitamin B7) 150 μg
Další látky: želatina (kapsle), magnesium stearát, oxid titaničitý (barvivo)


Publikováno dne: 29.04.2019
Hodnocení článku:
(94%)

Autor článku

Lucia Kunkelová

Už od malička se zajímám o účinky různých bylinek a přírodních preparátů na náš organismus. Místo klasické léčby vždy nejdříve sáhnu po té...


Komentáře

15/05/2019 22:26
Věra Vobornikova

Nej nej velká spokojenost děkuji moc
Jsou úžasný

10/08/2019 10:37
Ivuš

Používám teprve 3 den a už jdou vidět změny

Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší šampon proti lupům z lékárny? Poradí test a recenze Nejlepší šampon proti lupům z lékárny? Poradí test a recenze

V našem článku se zaměříme se na šampony z lékárny, které pomáhají řešit problém s lupy, a pozornost budeme věnovat i domácím receptem. Čtěte a dozvíte se více.

Reparex – recenze a zkušenosti s přípravkem proti šedivění z lékárny Reparex – recenze a zkušenosti s přípravkem proti šedivění z lékárny

Nebarví vlasy zvenku, jako běžné barvy na vlasy, ale naopak zevnitř. To je zásadní rozdíl oproti podobným produktům. V našem článku vám představíme všechny výhody Reparexu!

Alpecin, Reparex nebo Nogrey? Který je nejlepší proti šedivění vlasů Alpecin, Reparex nebo Nogrey? Který je nejlepší proti šedivění vlasů

Jaké jsou příčiny šedivých vlasů? Které faktory je ovlivňují? Dá se jim nějak předejít? Existují přípravky proti šedivění, které zaručí vaši spokojenost? V článku vám je představíme.