E-rex24 gel – recenze a zkušenosti s produktem na lepší erekci

E-rex24 intimní gel je vysoce kvalitní lubrikant. Obsahuje však aktivní látky, které jsou schopny stimulovat a prokrvovat pohlavní orgány. Výsledkem je kvalitnější a pevnější erekce u muže a lepší sexuální zážitek dámy.

Gel Erex24 na zlepšení erekce

V našem článku vám prozradíme vše o složení, ceně a použití gelu. Připravujeme redakční testování, které ověří jeho účinky. Čtěte dále.

Tento intimní gel si můžete objednat ✅ z oficiálního eshopu erex24.cz.

Složení gelu E-rex24

Gel je na vodní bázi obsahuje přírodní náhradu za silikon – Vegelight®. Jde o přírodní biologicky odbouratelné kokosové alkany, které nezanechávají mastný film. Používání gelu zvyšuje smyslovou reaktivitu kůže, hydratuje a zvláčňuje (díky složce Biosacharid gum 1).

Ve složení gelu také najdete extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng). Ženšen se nazývá také všelék – je totiž opravdu velmi univerzálním lékem na podporu zdraví lidského organismu. Několik průzkumy ukázaly působení na oběhový systém, nervovou soustavu a funkce rozmnožovací soustavy.

Dalšími důležitými komponentami výrobku jsou ginkgo biloba, muira puama, tribulus terrestris. Tyto látky jsou důležitými složkami každého kvalitního doplňku na zlepšení erekce.

Použití: konečky prstů naneste přiměřené množství gelu na intimní místa a místa, kde požadujete lubrikaci.

Složení (INCI): voda, kokosové alkany, propylenglykol, peg-7 glyceryl Koko, Biosacharid gum-1, hydroxypropyl guar, sorbitol, sukcinoglykan, kaprylové triglyceridy, extrakt z kořene panax ginseng, ethoxidiglykol, extrakt z lístků ginkgo biloba, extrakt z kůry Ptychopetalum olacoides, extrakt z lístků hamamelis virginiana, extrakt z plodů tribulus terrestris, diazolidinyl močovina, EDTA - sodná sůl.

Jaká je cena?

Cena jedné 50 ml tuby je 590 Kč. Jde o dostatečně velké balení, které při pravidelném používání vystačí na pár týdnů. Konzistence gelu je totiž dostatečně hustá, proto ho nepotřebujete příliš mnoho.

Kromě základního balení (50 ml) máme k dispozici i akciové balíčky.

Redakční testování

Intimní gel E-rex24 právě testujeme! Nenechte si proto ujít výsledky a kompletní recenzi se všemi pozorováními, kterou zveřejníme už zanedlouho!

Pokud máte s gelem E-rex24 vlastní zkušenost, nenechte si ujít příležitost a podělte se o své postřehy. Naše diskusní fórum je vám k dispozici.

Fotogalerie

E-rex 24 gél

E-rex 24 gél na erekci

Erex24 gel na zlepšení erekce recenze

Zkušenosti s Erex24 gelem na zlepšení erekce

E-rex24 gel zkušenostiPublikováno dne: 11.06.2019
Hodnocení článku:
(90.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.

Andro Penis Extender - zvětšení penisu natahováním

Pravidelným používáním AndroPenis extenderu dojde podle průzkumů ke zvětšení penisu o 3 až 5 cm během erekce, ale i v ochablém stavu. Přečtěte si o něm více.