Fykotin na hubnutí funguje na principu regulace glykemického indexu

Stoprocentně přírodní a účinné hubnutí? To by chtěl asi každý. Hubnutí si však vždy vyžaduje jistou míru odpírání a omezování, také velkou sebekontrolu. Pomocníkem mnoha lidí se proto při hubnutí stávají tabletky určené pro boj s nadváhou. Fykotin, vyrobený v USA, se řadí mezi ně.

Fykotin na hubnutí

Přípravek urychluje metabolismus a je vhodný pro přirozené shazování kil. Podporuje hubnutí, a to dlouhodobě. Jaké je složení Fykotinu? Pro koho je určen? Veškeré užitečné informace o Fykotine se dozvíte v článku.

Záruka bezpečného nákupu – objednávejte z ✅ oficiálního eshopu mojalinia.sk.

Složení Fykotinu

Ve Fykotine se nachází několik přírodních látek, které jsou známé svými účinky při snižování hmotnosti. Výtažky z řas (spirulina a gracilaria) a extrakty z rostlin (ginko, jalovec, trpasličí bříza a jestřábník chlupáček) jsou výrazně nápomocné při hubnutí. Jak to funguje?

Červená mořská řasa gracilaria (75 mg v jedné tabletě) je nápomocná při lepším okysličování krve, při celkové detoxikaci organismu, má příznivý vliv na imunitní systém a funguje jako prevence vůči infekcím. Modrá mořská řasa spirulina (37 mg) je přírodním antioxidantem. Kromě toho, že přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje vitalitu, má příznivý vliv na hladinu cukru v krvi a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmoty.

Jalovec obecný (50 mg) má dietetické, stomachické a diuretické účinky. To značí, že je vhodný k lokálnímu prokrvení, díky čemuž dochází k úlevě od bolesti a podpoře látkové výměny v postižených místech. Nápomocný je při odvodňování a detoxikaci organismu a při otocích.

Jalovec obecný

Ginko (50 mg) má pozitivní vliv na duševní rovnováhu, podporuje krevní oběh, mikrocirkulaci krve, kognitivní činnosti mozku a lepší zásobování krví v periferních oblastech organismu. Bříza trpasličí (50 mg) se vyznačuje diuretickými, detoxikačními a pročišťujícími účinky. Příznivě ovlivňuje funkci ledvin a podporuje trávení. Jestřábník chlupáček (45 mg) podporuje chuť k jídlu, pročišťuje organismus, vyznačuje se antiinfekčními, adstringentními, léčivými a čistícími účinky, působí močopudně a usnadňuje odtok žluči do střeva.

Důležitou složkou Fykotinu je také rozpustná vláknina inulin (5,6 mg), která příznivě působí v trávicím systému, chrání totiž trávicí ústrojí před záněty a zvyšuje odolnost organizmu vůči infekcím.

Přídavnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý (plnidla), chlorid draselný (stabilizátor), stearan hořečnatý (emulgátor) a oxid křemičitý (protispékavá látka).

Jak funguje?

Tabletky Fykotin fungují na principu regulace glykemického indexu. Ten měří kvalitu sacharidů a jejich vliv na hladinu cukru v krvi. Sacharidy se dělí na dobré a špatné podle toho, s jakou rychlostí jejich tělo absorbuje.

Sacharidy s rychlou absorpcí se vyznačují vysokým glykemickým indexem, zvyšují hladinu inzulínu v krvi, a tudíž způsobují okamžité ukládání přijatých kalorií ve formě nadbytečných tuků. Jelikož jejich vstřebávání je rychlé, nenasytí na dlouhý čas a člověk je zakrátko opět hladový. Sacharidy s pomalou absorpcí mají nízký glykemický index, působí v těle dlouhodobě. To znamená, že se energie uvolňuje postupně.

Zdravá strava při dietě

Fykotin se snaží udržet glykemický index na nízké úrovni, čili i špatné sacharidy jakoby mění na dobré, čímž brání tělu ukládat tuk. Podporuje stabilní hladinu glukózy v krvi, pomáhá omezovat chuť na sladké a přejídání, čili by nemělo dojít k jo-jo efektu.

Pro koho je Fykotin vhodný?

V jednoduchosti – pro lidi, kteří potřebují pomoc s redukcí své hmotnosti, chtějí se zbavit tuků, ne svalů. Mohou jej užívat ženy i muži nad 21 let. Nevhodný je pro lidi s trávicími problémy a s vysokým krevním tlakem. Nedoporučuje se ani těhotným a kojícím ženám, lidem s onemocněním srdce či psychickými poruchami.

Dávkování a cena

Pro lidi, kteří nemají s Fykotinom zkušenosti, se doporučuje užívat 1 tabletku 2krát denně, nejlépe ráno a večer. Po počáteční dávce, která trvá 5 až 7 dní, zvyšte dávkování, v případě, že se vám nepodařilo zhubnout alespoň 2 kg, na 2 tablety ráno a 2 večer. Nejvhodnější je užívat přípravek nalačno, třeba ho zapít vodou či jablečným džusem, který doporučuje výrobce. Tento způsob užívání by měl stabilizovat hladinu glukózy v krvi.

Fykotin pilulky na hubnutí

V jednom balení se nachází 60 tablet a jejich cena je něco přes 20 eur. V případě, že si koupíte dvojbalení, tak ušetříte 25 %. Při trojbalení je cena výhodnější – ušetříte až 35 %.

Plusy a mínusy Fykotinu

Hlavními výhodami přípravku jsou jeho 100-procentní přírodní složení, hubnutí bez úbytku svalové hmoty a také bez pocitu hladu. Fykotin zmírňuje chuť k jídlu, čímž dochází k hubnutí přirozeným způsobem. Není třeba cvičení a úprava stravy, ale zázraky nečekejte. Plusem je také to, že na přípravek nepotřebujete lékařský předpis.

V případě nespokojenosti s výrobkem garantuje výrobce vrácení peněz, dokonce i za částečně spotřebované balení.

Dieta a hubnutí

Nevýhody jsou, podobně jako u ostatních přípravcích tohoto typu. Pokud máte alergii co jen na jednu ze složek uvedených ve složení, neměli byste jej užívat, resp. byste se o tom měli poradit se svým lékařem. Mírně mínus je i to, že Fykotin je vhodný až od 21 let.

Zkušenosti s užíváním

Hodnocení přípravku jsou většinou kladné, možná proto říci, že Fykotin skutečně hraje při shazování nadbytečných kil pozitivní roli. Pokud však neuděláte změny i ve svém jídelníčku a nezačnete se alespoň trochu hýbat, zázraku se nedočkáte. Hodnocení jsou příznivé, avšak každý, kdo Fykotin bral, uvedl, že pravidelný pohyb a změna stravy jsou důležité. Fykotin pomůže s rychlejším spalováním tuku, avšak bez vašeho přičinění to nebude.

Recenze a zkušenosti s Fykotinem

Rada na závěr

Fykotin byste si měli zvolit jako pomocníka při hubnutí, neočekávejte však od něj, že veškerou práci udělá za vás. Pokud se nebudete hýbat a budete konzumovat příliš mnoho kalorií, tabletky nezaberou. Pokud však zapojíte do procesu hubnutí pohyb a na vašem talíři se začnou objevovat zdravé potraviny, vaše tělo i mysl se budou cítit lépe, hubnutí se nastartuje a s Fykotinom bude rychlejší.

Nezapomínejte, že pravidelné užívání Fykotinu je důležité, pokud se však po měsíci nedočkáte shozených kilogramů, možná pro vás není tento přípravek vhodný. V tom případě se raději poohlédněte po tabletkách na hubnutí s vhodnějším složením pro vás.

Zobrazit produkty v kategorií:


Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

KetoSlim – recenze na proteinový nápoj na hubnutí nejen pro ženy KetoSlim – recenze na proteinový nápoj na hubnutí nejen pro ženy

Lahodný nápoj KetoSlim díky příchuti čokolády nebo borůvky potěší chuťové pohárky, přičemž jeho další ingredience dodají tělu energii a aktivní látky podporující lepší fungování...

Jak zhubnout po porodu z břicha, když kojím? Pomohou cviky a dieta Jak zhubnout po porodu z břicha, když kojím? Pomohou cviky a dieta

Jedna z prvních věcí, kterou chcete udělat po porodu, je zbavit se přebytečných kilogramů. V článku vám poradíme, jaké úpravy stravování vám pomohou zhubnout tak, aby to bylo pro vás i...

Ketodiet.cz - recenze keto diety Ketodiet.cz - recenze keto diety

Ketodiet.cz funguje na ověřeném principu ketózy a dokáže s ní zhubnout každý, kdo bude dodržovat jídelníček. Pojďme se podívat, pro koho je tato dieta určena a kolik s ní dokážete...