Recenze Inca Collagen. 100% mořský kolagen proti vráskám podporuje i růst vlasů

Inca Collagen je 100% mořský kolagen v prášku, který je výborným zdrojem kritických bílkoviny našeho těla.

Inca Collagen 30 sáčků

BIO-aktivní kolagen Inca je nejvíce podobný kolagenu, který si naše tělo tvoří přirozenou cestou až do cca 45. roku života, kdy se jeho produkce téměř zastaví. Je proto vhodný pro každého, kdo se chce cítit zdravě a fit! Pomůže vyřešit nepříjemné příznaky nedostatku kolagenu v těle – zhoršení stavu kostí, kloubů, svalů, zubů i vlasů, snížení pružnosti pokožky, vrásky, celulitidu či strie.

Záruku bezstarostného nákupu Inca Collagenu garantuje lékárna Dr. Max.

Jaké typy kolagenu známe?

V tkáních živých organismů se tvoří až 27 druhů kolagenů. Ty jsou seřazeny podle důležitosti a označené číslicemi. V lidském těle najdeme 4 typy kolagenu, z nichž první 3 jsou obsaženy i v přípravku Inca Collagen.

 • Typ I:– nejrozšířenější typ kolagenu se nachází v lidských tkáních, především v kůži a kostech.
 • Typ II – nejvíce tohoto druhu najdeme v chrupavčitých tkáních, je totiž nezbytný pro jejich správné fungování.
 • Typ III – jeho produkce klesá s pribúdzajúcim věkem, v lidském těle se postupně přirozeně nahrazuje typem 1.

Produkce kolagenu klesá od 25. roku života o cca 1,5 % ročně. Po 45-tce si už musíme kolagen doplňovat nejen stravou, ale také prostřednictvím kvalitních výživových doplňků s obsahem čistého kolagenu.

Složení Inca Collagenu

Výživový doplněk se vyrábí takzvanou studenou technologií. Jde o metodu, díky které dojde k extrakcí vysoce kvalitního živého kolagenu, který si zachová svou přirozenou biologickou strukturu.

Mořský kolagen v prášku

Tento doplněk stravy obsahuje:

 • kolagen typu I: 80 %
 • kolagen typu II: 19,5 %
 • kolagen typu III: 0,5 %

Inca Collagen je výjimečný i tím, že obsahuje velmi vzácný typ kolagenu č. III. Pozitivem je i fakt, že Inca Collagen neobsahuje žádné zbytečné příměsi.

Účinky kolagenu na pleť, klouby a tkáně

Inca Collagen se po požití výborně vstřebává do těla. Přes trávicí trakt prochází v nezměněné podobě, zachovává strukturu tzv. trojitého helixu – struktury, která je typická pro bílkoviny živého organismu. Jde o výjimečný produkt, který podporuje buněčnou obnovu a regeneraci poškozených kolagenových vláken.

Účinky kolagenu ve zkratce:

 • výživa kloubů, kostí, svalů, šlach a pojivové tkáně,
 • pomáhá při jejich regeneraci,
 • blahodárné účinky na pleť – zvyšuje její pružnost,
 • pomáhá udržovat mladistvý vzhled,
 • kolagen pomáhá vyhlazovat vrásky,
 • účinný v boji proti celulitidě a striím,
 • zlepšení kvality zubů, nehtů a dodání potřebné výživy,
 • podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich objem a zlepšuje jejich celkovou kvalitu,
 • pomáhá zmírňovat bolest kolen, páteře a kloubů,
 • výborný přírodní lék proti artróze.

Cena Inca Collagenu – kde ho koupit nejlevnější?

Při nákupu doplňku se vyplatí prohlédnout si nabídku více eshopů. My jsme dnes pro vás porovnali nabídku několika online lékáren a eshopů, které prodávají výživové doplňky. Uvádíme ceny, které jsou platné v době psaní naší recenze. Jak sami vidíte, rozdíl je opravdu značný. Při troše snahy se však dá narazit na Inca Collagen v akcí vždy.

Dávkování a užívání Inca Collagen je jednoduché

Užívání doplňku má jedno důležité pravidlo: pokud jste Inca Collagen ještě nikdy předtím neužívaly, pak je nutné absolvovat úvodní 2 měsíční kúru. Během ní budete užívat 1 sáček denně a to tak, že ho rozmícháte v 2-3 dcl vody, mléka případně džusu (kromě grepové) a nápoj vypijete.

Užívání Inca Collagen v prášku

Po 2 měsících lze snížit dávkování na 1 sáček každý 3. den. Po doužívání balení lze Inca Collagen vysadit až na 12 týdnů a to aniž by došlo k odoznetiu žádaného efektu. Kolagen lze užít ráno nebo večer. Pokud patříte k sportovně aktivním lidem, pak vám ho doporučujeme brát večer – podpoříte ním totiž přirozené regenerační procesy organismu po zátěži.

Výrobek je zbaven typického rybího zápachu, proto by jeho chuť neměla překážet ani jedincům s citlivějším čichem.

Recenze a zkušenosti s Inca Collagenem jsou skvělé!

Internet je plný reálných recenzí pacientů vyzkoušeli tento výrobek. Zkušenosti se čtou opravdu velmi dobře – drtivá většina lidí kolagen chválí a potvrzuje, že jim opravdu pomohl. Po přečtení desítek recenzí na webech jsme se dozvěděli, že výrobek pomáhá zmírňovat loupání v kloubech, bolesti kolen, páteře. Osvědčil se i při vyhlazování vrásek, napomáhá růstu vlasů. Co se týče negativ – kritizována je zejména jeho vyšší cena.

Podle našeho názoru se ho proto opravdu vyplatí vyzkoušet.

Recenze Inca Collagen heureka

Inca Collagen - zkušenosti a recenze pilulka.cz

Jaké jsou vaše zkušenosti s Inca Collagen? Pomohl vám? Doporučili byste ho i své rodině a známým? Podělte se s námi o své recenze v komentářích pod článkem.Publikováno dne: 16.04.2019
Hodnocení článku:
(91.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Milgamma N recenze – složení, užívání, zkušenosti a cena. Injekce pouze na předpis Milgamma N recenze – složení, užívání, zkušenosti a cena. Injekce pouze na předpis

Na rozdíl od látek jako ibuprofen či paracetamol totiž nepotlačuje bolest, ale léčí přímo její příčinu. V našem článku si o účincích Milgamma N přečtete vše podstatné!

Barnys Triple Blend Extra silný - recenze na doplněk výživy na klouby Barnys Triple Blend Extra silný - recenze na doplněk výživy na klouby

Přestože se u každého jedince se problémy s pohybovým aparátem projevují jinak, tematika výživových doplňků má v tomto směru pevné místo. Jsou účinky Barny's Triple Blín Extra silný...

Apotex Colafit recenze – čistý kolagen na výživu kloubů i pleti. Vhodný i pro děti! Apotex Colafit recenze – čistý kolagen na výživu kloubů i pleti. Vhodný i pro děti!

Kde se dá sehnat nejlevnější Colafit? Jaké je jeho dávkování a jaké jsou reálné recenze pacientů, kteří ho už vyzkoušeli? Vše podstatné se dozvíte v našem článku o tomto oblíbeném...