Jak bezbolestně zvětšit penis? 6 tipů, které nezruinují vaši peněženku!

Každý chlap chce mít velký penis, ale ne každému ho příroda nadělila. A hoc všichni známe známou větu "i s malým Kašpárkem se dá zahrát dobré divadlo", pár cm navíc jistě potěší. Víte jak na to?

Jak zvětšit penis bez bolesti?

Jistě jste už četli článek o tom, že délka mužského údu je v jednotlivých zemích světa různá. Je proto logické, že se mění i názor na to, co je malý penis a co už ne. Někdo se spokojí s průměrnou délkou 13 cm, jiný by měl rád alespoň 20 cm.

Velikost své pánské pýchy je pro muže prostě velmi podstatná. Pro muže je nesmírně důležité, že se může před ženou pochlubit něčím výjimečným. Zvyšuje mu to sebevědomí a hladí ego. A tak to má být.

Není to jen o velikosti

Výkon chlapa v posteli se samozřejmě odvíjí i od jiných parametrů. Velmi důležitým předpokladem kvalitní soulože je zdravý krevní oběh, svalstvo, ale i stav naší psychiky.

Některé ženy se dokonce "obávají" příliš velkého mužského přirození. Důvodem jsou bolesti během soulože. Podle našeho názoru je proto lepší mít penis v průměrné délce a najít si partnerku, se kterou si budete v posteli úplně rozumět, jak vlastnit příliš velký nebo hrubý penis, na který nejsou Češky zvyklé.

Koneckonců, mnohem důležitější je nemít problémy s erekcí a netrpět projevy erektilní dysfunkce.

Domácí zvětšení penisu

Co dělat, pokud je vaše přirození opravdu malé a vy proto obáváte navazovat jakékoli intimní známosti? Poradíme vám pár triků, které se vyplatí vyzkoušet!

  • Kegelovy cviky - Znají jejich hlavně ženy, které je používají jako prevenci před nechtěným únikem moči, ale i kvůli lepšímu prožívání orgasmů. Muži si jím posilují prostatu, ale zároveň posilují svalstvo penisu. Cvičení je jednoduché a zapojujete do něj svaly, které stáhnete, pokud chcete ukončit tok moči. Kegelovy cviky lze cvičit kdykoliv během dne - na toaletě, během sledování TV, v práci vedle vyřizování agendy ... Svalstvo stahujte 20-30x po sobě a sérii opakujte alespoň 3x denně.
  • Shození zbytečných kilogramů - Množství chlapů s "velkým pupkem" na svůj penis pořádně ani nedohlédne. Je proto logické, že se ve srovnání s objemným břichem zdá být malý.
  • Zapracujte na tuku, který se vám zbytečně hromadí na břiše a váš penis bude opticky větší. Kromě toho si zlepšíte celkovou kondici a podpoříte své zdraví.
  • Zdravá strava plná vitamínů - Jejich užívání je důležité zejména z hlediska zdraví pohlavních orgánů, některé vitaminy jsou však schopné podpořit mužskou erekci, během níž roste penis přirozeně. Jsou to zejména vitamin C a E (najdete je např. Ve výživových doplňcích Vimax, eJoy nebo Crilex)
  • Nezapomínejte na ZINEK - Dalším jednoduchým způsobem podpory intimního zdraví muže jako celku je užívání zinku. Pokud ho přijímáme málo, tak tím brzdíme produkci testosteronu, který je hnacím motorem mužské potence. Kromě toho podporuje výdrž chlapa v posteli a pomáhá mu oddalovat předčasnou ejakulaci! Zinek najdete iv oblíbeném produktu Zerex Ultragold!
  • Upravte se "tam dole" - Jednoduchý trik, který je však opravdu účinný. Doba, kdy se nadměrné ochlupení intimních partií muže či ženy ve společnosti úplně tolerovalo je už dávno pryč. Věnujte se pravidelně úpravě svého ochlupení a nechte ho vyniknout. Bude působit větší a vy budete spokojenější.

Evropští rekordéru jsou Francouzi

V roce 2015 proběhlo statistické zjišťování průměrné délky penisu pánů, pocházejících z různých koutů světa. Nejlepší obstály Francouzi, jejichž ztopořený penis dosahoval v průměru až 16 cm. Na druhém místě se umístili Italové (15 cm) a třetí příčku obsadily Brazilci s délkou 14,5 cm.

"Nejhorší" obstály Korejci (9,6 cm), Indové (10,1 cm) a Američané s velikostí ztopořeného penisu 12,9 cm.Publikováno dne: 01.04.2019
Hodnocení článku:
(92.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.