Ketomix koktejl - recenze a zkušenosti. Problémy, dieta, recepty

V současnosti je jen malé procento lidí, především žen, které nevyzkoušeli žádnou dietu. Přísná nebo jen s určitými omezeními? Tak či onak je opatrnost na místě.

KetoMIX – proteinová ketonová dieta

Stravování, které nemá "hlavu ani patu" totiž přinese jen krátkodobé účinky a z dlouhodobého hlediska jsou výsledky neuspokojivé, pro zdraví někdy nebezpečné. I proto se v dnešní době dbá na pestrou a vyváženou stravu. Dieta KetoMIX vám nejenže pomůže zhubnout, ale nakopne vás do zdravé životosprávy i po jejím ukončení.

Na oficiálním ✅ webu ketomix.cz najdete i praktické dietní plány na redukci váhy o 5, 10 či 15 kg!

Na jakém principu funguje KetoMIX dieta?

Týrat se hladověním nemá smysl. Metabolismus začne pracovat v úsporném režimu a když se vrátíte k normálnímu stravování, jednoduše řečeno nebude zvyklý na přijímané množství jídel a dostaví se jojo efekt. Navíc takový systém hubnutí mohou doprovázet zdravotní komplikace. KetoMIX dieta metabolismus nezpomalí. Během celého období totiž tělo dostává dostatek potravy a živin, a tak nemá čas zlenivět. Pokud dodržujete pravidelnost jednotlivých vybraných jídel, dávkování a všechna doporučení výrobce, poměrně v krátkém čase uvidíte požadované výsledky. To je druhou polovinou úspěchu.

Proteinová kaše KetoMIX 280 g (10 porcí) – s čokoládovou příchutí

Tou první je samotný princip fungování. Dieta KetoMIX je založena na nahrazení sacharidů proteiny. Tím, že tělo sníží příjem sacharidů, začne si brát energii z bílkovin a postupně spalovat tuk. Právě proto je doplnění proteinů tak důležité. Tukové polštáře se ztrácejí, zatímco svalová hmota díky potřebnému množství bílkovin zůstává neporušená. Výsledkem je úbytek na hmotnosti, a to bez fyzické aktivity.

Kolik kilogramů se dá díky ketonové dietě zhubnout?

KetoMIX nabízí několik dietních plánů, které jsou přizpůsobeny počtu kilogramů, které chcete zredukovat. Každý z nich se skládá ze dvou fází (pro vyhnutí se jojo efektu po jejich ukončení je pro fixaci dosažené hmotnosti přibalen vzorový jídelníček). Maximální hranice představuje mínus třicet kilogramů na váze.

Vybrat si můžete z následujících programů:

 • redukce hmotnosti do 5 kg – zhubnete během čtyř týdnů, přičemž během prvních sedmi dnů konzumujete pětkrát denně jídlo KetoMIX, případně povolené druhy zeleniny, v dalších dnech třikrát denně "Ketojídlo" a dvě další bílkovinné jídla.
 • redukce hmotnosti do 10 kg – celkem hubnete šest týdnů. Opět platí stejný počet porcí jako v prvním případě, ovšem s rozdílem, že první fáze trvá dva týdny a druhá čtyři týdny.
 • redukce hmotnosti do 15 kg – upravený jídelníček máte během devíti týdnů. První čtyři z nich konzumujete pětkrát denně KetoMIX jídlo plus povolenou zeleninu, zbylé dny jsou to tři "Ketojídla" a dvakrát bílkovinná strava.
 • redukce hmotnosti nad 15 kg – tento program je kombinací předchozích dietních plánů na kratší časové období. Celkově trvá čtrnáct týdnů. Prvních šest si připravíte pětkrát KetoMIX jídlo, zbývajících osm týdnů si můžete ke třem "Ketojídlam" přidat dvě nízko sacharidové jídla denně. I zelenina má zelenou.

Pro koho je KetoMIX určena?

Přestože KetoMIX dieta slibuje pozitivní účinky i bez cvičení (a podle zkušeností zákazníků rozumně), je třeba si uvědomit, že dostatečný pohyb je ještě znásobí a navíc je prospěšný pro naše zdraví. Pokud jste se k němu dosud nevěděli přimět, možná vás právě ztráta kilogramů z ketonové diety nasměruje ke zdravějšímu životnímu stylu.

Je však důležité podotknout, že intenzivní silová aktivita se během ní nedoporučuje. Omezené množství sacharidů v organismu by v tomto případě mohlo způsobit únavu. Ketomix vyhledávají zejména ženy, ale vhodný je i pro mužské pohlaví. Jelikož muži přibírají a hubnou jinak než dámy, doporučujeme dávkování konzultovat s prodejcem.

Recenze a zkušenosti s KetoMIX dietou

Účinky a výhody KetoMIXu potvrzují zkušenosti zákazníků

 • Rychlost hubnutí bez námahy (obvykle už po třech dnech se začnou projevovat první výsledky),
 • možnost hubnutí až do třicet kilogramů (v závislosti na konkrétním typu KetoMIX),
 • kompletní jídelníček bez nutnosti kupovat si další potraviny,
 • jednoduchá a rychlá příprava jídel bez zbytečné ztráty času,
 • bezproblémové stravování doma, při cestování, i v práci,
 • chutné pokrmy a jejich variabilnost,
 • omezená chuť k jídlu a na sladké,
 • jídla neobsahují lepek ani škodlivé chemické přísady,
 • KetoMIX recepty a jídelníček jsou součástí dietního programu a pomohou vám zorientovat se v potravinách, které byste v případě zájmu chtěli začlenit do stravovacího plánu (platí i pro některé druhy masa v závěrečné fázi apod.),
 • ověřený způsob stravování, který opravdu funguje, aniž ničil zdraví (je nutné dodržovat všechna doporučení).

Nežádoucí účinky Ketomix diety

Co se týče případných nežádoucích účinků, mohou a nemusí se projevit v podobě bolesti žaludku nebo hlavy. Vedlejším účinkem může být také únava (obvykle odezní po pár dnech). Tyto projevy jsou individuální záležitostí a podle recenzí a zkušeností z diskusí, facebooku nebo eshopu jsou spíše vzácným jevem.

Jaké potraviny jsou při KetoMIX dietě povoleny?

Přestože ketonová dieta nabízí rozmanité jídla a příchutě nápojů s možností obměňování, můžete si jídelníček obohatit io některé "běžné potraviny". Abyste však nepřerušili proces ketózy, měli byste je omezit jen na určité druhy zeleniny, oříšky, semínka a neslazené nápoje (voda, čaj a káva bez mléka a cukru).

KetoMIX omeleta

KetoMIX dieta je rozdělena na dvě fáze a nimi je ovlivněn i možný příjem zeleniny. V první fázi je povolené zelí (i kyselé), cuketa, brokolice, hlávkový salát, kapusta, květák, okurka, lilek, petržel, celer, česnek, cibule, pórek, ředkvička, kedlubny, patizon, chřest, fenykl, zelené fazolky, houby.

Ve druhé můžete k původní přidat i rajčata, papriky a mrkev (kromě mrkve můžete zeleninu i tepelně upravovat).

Dobře vědět, že:

 • Základní složkou KetoMIXu jsou kvalitní proteiny. Jde o směs syrovátkové a sójové bílkoviny. "Ketojídla" obsahují i ​​vitaminy A, B1, B3, B5, B6, E, K, železo, hořčík, zinek, chrom, selen, mangan, měď, jód, molybden či probiotické bakterie.
 • KetoMIX je v podstatě výživový doplněk, který však na rozdíl od jiných plně nahrazuje pevnou stravu, ale jen na určitý čas. Tělu tak nebudou chybět důležité živiny. Je třeba si ale uvědomit, že i když jde o bezpečnou alternativu běžného jídelníčku, z dlouhodobého hlediska se doporučuje příjem pestré stravy. Ketodiétu můžete realizovat například v cyklech, namísto detoxu.
 • I když během ketonové diety jsou sacharidy eliminovány, jejich příjem je v určité míře (50 g denně) nutný. Mozek je totiž potřebuje pro správné fungování, a proto jsou v rámci procesu hubnutí povolené určité druhy potravin a jídelníček sestaven tak, aby bylo toto potřebné množství dodrženy.
 • Pokud porušíte seznam "zakázaných jídel", přijmete nad limit sacharidů, a tím narušíte ketózu. Oddálíte tak celý proces hubnutí.

Vyhněte se ketonové dietě, pokud máte problémy se srdcem, štítnou žlázou, žlučníkem, ledvinami, játry nebo střevní potíže, trpíte dnou, poruchou oběhového systému, měli jste mozkovou příhodu, jste diabetik nebo onkologický pacient, projevuje se u vás alergie na mléko, sóju , hořčici, vejce nebo celer, pokud jste těhotná nebo kojíte. Při anorexii, bulimii nebo psychiatrických onemocněních ji také vynechejte.

Jaké jsou alternativy KetoMIX diety?

Cena za KetoMIX začíná až za hranicí sto eur, při dietě na čtyři týdny nad dvě stě eur. Na první pohled tedy nejde o levnou záležitost, avšak cena za běžné stravování během stejného časového intervalu vychází přibližně stejně, u někoho více, u jiného méně. Navíc ušetříte čas při nakupování či přípravě jídel (tedy pokud na vás nevisí stravování dalších členů domácnosti).

V případě, že chcete sáhnout po alternativě, máme pro vás několik tipů.

KetoFit rovněž nabízí rychlé hubnutí. Nemusíte počítat žádné kalorie, protože tuto práci za vás udělají jiní. Je vyvinut speciálně pro ženy a slibuje pozitivní vliv i na vlasy a pokožku. Maximální úbytek hmotnosti představuje patnáct kilogramů, přičemž stejně jako předešlé nevyžaduje fyzickou aktivitu.

KetoDiet poskytne vyváženou stravu v kombinaci aktivního pohybu. Osvojíte si pravidelné stravování, které bude plusem i do budoucna a užijete si průběh hubnutí bez nervozity a hladovky. Oproti KetoMIXu má několik povolených potravin navíc. Umožňuje také vyskládání "dietního balíčku" z proteinových jídel a nápojů podle vašich chuťových pohárků.

Prodietix dietní plán probíhá v rámci tří fází, přičemž mají navzájem stejnou dobu trvání (v závislosti na počtu kilogramů, které chcete zhubnout). V podstatě jde o redukci, stabilizaci a fixaci. Díky tomu na konci programu pozvolna přecházíte k návratu "běžného jídelníčku". Opět platí, že očekávané výsledky se dostaví pouze při dodržování pokynů výrobce.Publikováno dne: 16.05.2019
Hodnocení článku:
(93.8%)

Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový design, beletrie, zdravý životní styl a elektronická hudba jsou mojí srdeční záležitostí. Společně mě dovedli k psaní, i když na první...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Jak zhubnout po porodu z břicha, když kojím? Pomohou cviky a dieta Jak zhubnout po porodu z břicha, když kojím? Pomohou cviky a dieta

Jedna z prvních věcí, kterou chcete udělat po porodu, je zbavit se přebytečných kilogramů. V článku vám poradíme, jaké úpravy stravování vám pomohou zhubnout tak, aby to bylo pro vás i...

Ketodiet.cz - recenze keto diety Ketodiet.cz - recenze keto diety

Ketodiet.cz funguje na ověřeném principu ketózy a dokáže s ní zhubnout každý, kdo bude dodržovat jídelníček. Pojďme se podívat, pro koho je tato dieta určena a kolik s ní dokážete...

Fykotin na hubnutí funguje na principu regulace glykemického indexu Fykotin na hubnutí funguje na principu regulace glykemického indexu

Fykotin urychluje metabolismus a je vhodný pro přirozené shazování kil. Jaké je složení Fykotinu? Pro koho je určen? Veškeré užitečné informace o Fykotine se dozvíte v článku.