Liderin recenze a zkušenosti

Liderin - další z řady přípravků na erekci, který je známý hlavně díky své reklamě v televizi. Jestliže zvažujete koupit tohoto přípravku, určitě si nejdříve přečtěte tento článek.

Dozvíte se zde, co obsahuje, kolik stojí a podíváme se i na zkušenosti ostatních.    

Co Liderin obsahuje

Hlavní účinnou látkou, která je propagovaná spolu s Liderinem jako látka na podporu erekce, je Ženšen. Mezi další látky potom patří Arginin a Borovice přímořská. V podstatě nic moc. Žádné účinné látky, které by mohly řadit tento přípravek mezi léky na erekci. Při tomto složení je Liderin oficiálně označovaný jako "výživový doplněk stravy". To je velký rozdíl například oproti Viagře nebo Cialisu, jež se řadí mezi léky a jejich účinnost je dokázaná.  

Cena a dávkování

Cena jednoho balení, které obsahuje 6 tablet, se pohybuje okolo 500 Kč. Možná by to nebylo až tak moc, pokud by se užívala jen jedna tableta denně.

U Liderinu je ale potřeba užít 3 tablety najednou asi 60 minut před pohlavním stykem. To znamená, že jedna dávka vychází přibližně na 250 Kč. Pravidelné užívání by tak vyšlo pěkně draho.  

Zkušenosti v diskuzích

Když si na internetu vyhledáte slovní spojení "Liderin zkušenosti", jsou výsledky celkem zajímavé. Například na stránce recenzí Heureka.cz je 19 hodnocení negativních a žádná pozitivní. Všechny tvrzení se shodují na tom, že Liderin nezabírá a že jsou to vyhozené peníze. Podobné recenze na produkt najdete i ve většině dalších diskuzních fór na toto téma.

Jestliže jste tento přípravek vyzkoušeli, podělte se o svoje zkušenosti. Můžete k tomu využít komentáře pod tímto článkem, anebo mi můžete poslat váš názor přes kontaktní formulář. Komentáře slouží i pro vaše otázky, na které se budeme snažit odpovídat co nejrychleji.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dapoxetine (Priligy) na předčasnou ejakulaci Dapoxetine (Priligy) na předčasnou ejakulaci

Slyšeli jste už o Dapoxetinu prvním oficiálním léku na předčasnou ejakulaci? Prodává se pod označením Priligy a opravdu funguje. Prodlužuje čas do ejakulace a může zlepšit kontrolu nad...

Clavin – zkušenosti, recenze a užívání Clavin – zkušenosti, recenze a užívání

Na našem trhu existuje mnoho přípravků k léčbě problémů s erekcí. Některé fungují lépe, některé hůře. Dnes se podíváme na přípravek Clavin. Podíváme se na reálné zkušenosti s tímto...

Vakuové pumpy na zvětšení penisu Vakuové pumpy na zvětšení penisu

Pokud patříte do části mužské populace, kterým se nezdá jejich úd dostatečně velký, možná uvažujete o zvětšení penisu. Základních metod, kterými je možné toho dosáhnout je šest.