Liderin recenze a zkušenosti

Liderin - další z řady přípravků na erekci, který je známý hlavně díky své reklamě v televizi. Jestliže zvažujete koupit tohoto přípravku, určitě si nejdříve přečtěte tento článek.

Dozvíte se zde, co obsahuje, kolik stojí a podíváme se i na zkušenosti ostatních.    

Co Liderin obsahuje

Hlavní účinnou látkou, která je propagovaná spolu s Liderinem jako látka na podporu erekce, je Ženšen. Mezi další látky potom patří Arginin a Borovice přímořská. V podstatě nic moc. Žádné účinné látky, které by mohly řadit tento přípravek mezi léky na erekci. Při tomto složení je Liderin oficiálně označovaný jako "výživový doplněk stravy". To je velký rozdíl například oproti Viagře nebo Cialisu, jež se řadí mezi léky a jejich účinnost je dokázaná.  

Cena a dávkování

Cena jednoho balení, které obsahuje 6 tablet, se pohybuje okolo 500 Kč. Možná by to nebylo až tak moc, pokud by se užívala jen jedna tableta denně.

U Liderinu je ale potřeba užít 3 tablety najednou asi 60 minut před pohlavním stykem. To znamená, že jedna dávka vychází přibližně na 250 Kč. Pravidelné užívání by tak vyšlo pěkně draho.  

Zkušenosti v diskuzích

Když si na internetu vyhledáte slovní spojení "Liderin zkušenosti", jsou výsledky celkem zajímavé. Například na stránce recenzí Heureka.cz je 19 hodnocení negativních a žádná pozitivní. Všechny tvrzení se shodují na tom, že Liderin nezabírá a že jsou to vyhozené peníze. Podobné recenze na produkt najdete i ve většině dalších diskuzních fór na toto téma.

Jestliže jste tento přípravek vyzkoušeli, podělte se o svoje zkušenosti. Můžete k tomu využít komentáře pod tímto článkem, anebo mi můžete poslat váš názor přes kontaktní formulář. Komentáře slouží i pro vaše otázky, na které se budeme snažit odpovídat co nejrychleji.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Generika Viagry? Nelegální léky na potenci nejsou pro vás to nejlepší Generika Viagry? Nelegální léky na potenci nejsou pro vás to nejlepší

Ne každý muž, který potřebuje užívat Viagru, si ji může dovolit. A proto častokrát hledá jiné, cenově dostupnější řešení. Ne všechny jsou legální. Jak nepřijít zbytečně o své peníze?

Nejlepší přípravky na předčasnou ejakulaci Nejlepší přípravky na předčasnou ejakulaci

Každý problém má i své řešení. V dnešní době již existují produkty na cokoliv, i na řešení problémů s příliš rychle vyvrcholením. My vám představíme nejprodávanější produkty.

Nejlepší přípravky na zvětšení penisu Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Přípravky na zvětšení penisu pomáhají, ale nedokáží zázraky. Žádný z nich vám nezvětší přirození o více než 2-3 centimetry. Které přípravky jsou nejlepší? Prozradíme vám to v článku.