Lipoxal Effect – pilulky na hubnutí s glukomannanem. Recenze je chválí

I pro vás je hubnutí každodenní boj? Pokud ano, řadíte se k většině žen. Shodit těch pár kilogramů navíc jste se pokoušeli už mnoha způsoby, žádný však nezabral? Možná jen potřebujete nakopnout spalování tuků správným způsobem. Komplexní přípravek na podporu hubnutí Lipoxal Effect slibuje pomoc s nadbytečnými kilogramy.

Lipoxal Effect - účinné pilulky na hubnutí

Jaké je jeho složení a účinky? Jaké zkušenosti s ním uživatelé mají? To a mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

2 velikosti balení Lipoxal Effect

Složení Lipoxal Effect

Hlavní složkou přípravku Lipoxal Effect je glukomannan z rostliny Konjac, obsahuje také výtažky ze zeleného čaje, ženšenu, guarany, olivových listů. Složení doplňuje L-karnitin a synefrin.

  • Glukomannan (1 000 mg v 2 tabletách) pomáhá se spalováním tuků a kontrolou váhy, reguluje krevní cukr a snižuje cholesterol v krvi. Je to rozpustný polysacharid, který je považován za potravinovou vlákninu. Jelikož se během trávení nerozkládá na jednoduché cukry, nemá žádné kalorie.
  • Zelený čaj (200 mg) se skládá z téměř 130 látek. Jde o účinný antioxidant, obsahuje alkaloidy (např. kofein a theofilyn), flavonoidy, vitamíny, minerály, saponiny či třísloviny. Zelený čaj bývá často součástí přípravků na hubnutí, podporuje psychickou i fyzickou výkonnost, pozitivně působí na pružnost cév a normální hladinu cholesterolu. Účinný je i při spalování tuků, zlepšuje metabolismus, paměť i imunitu.
  • L-karnitin (170 mg) je látka, která se běžně nachází ve svalech, buňkám zpřístupňuje energii. Přenáší totiž mastné kyseliny do mitochondrií, které je přeměňují na energii. Tělo tak spaluje tuky. Podstatná je i detoxikační funkce této látky.
  • Guarana (60 mg) je účinný stimulant mozkových funkcí, podporuje činnost nervových buněk, hormonů a trávicích šťáv. Podporuje imunitní systém, zlepšuje paměť a potlačuje únavu, posiluje fyzickou a psychickou pohodu, zvyšuje vylučování vody z těla.
  • Na imunitní systém pozitivně ovlivňuje i ženšen (30 mg ve 2 tabletách). Je to silný antioxidant, který pomáhá potlačovat stres a příznivě působí na nervový systém. Je vhodný na zlepšení paměti, zvýšení energetické hladiny organismu a očištění těla od škodlivých látek.
  • Olivové listy (40 mg) se vyznačují antioxidačními účinky a pozitivním vlivem na krevní tlak. Alkaloid synefrin se často používá k odbourávání tuků. Zrychluje totiž metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu spalování tuků a lepšímu udržení hmotnosti.

Přídavnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymethylcelulóza, protispékavá látka oxid křemičitý a barvivo oxid titaničitý.

Balení se 120 a 270 tabletami jsou dostupné ✅ v online lékárně Dr. Max.

Účinky přípravku

Podle výrobce je přípravek Lipoxal Effect ideální podporou při hubnutí, pomáhá spalovat tuky, dodává energii, pomáhá potlačovat pocit hladu a při dietě podporuje snížení hmotnosti. Přípravek je tak úspěšným pomocníkem při formování postavy, pomáhá chránit před oxidačním stresem a je účinný v boji s únavou.

Nejlepší pilulky na hubnutí? Zkuste Lipoxal Effect

Glukomannan v žaludku a střevech absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Metabolismus tuků stimulují zelený čaj, guarana a ženšen, výsledkem je zvýšená intenzita jejich spalování a následné regulovaní hmotnosti.

Pro koho je určen?

Lipoxal Effect je vhodný pro muže i ženy v každé věkové kategorii, kteří chtějí bojovat s nadváhou. Ocení ho i lidé, kteří mají sklon se přejídat, neboť snižuje chuť k jídlu a omezuje pocity hladu.

Užívat by ho neměli děti, těhotné a kojící ženy a ni lidé, kteří jsou přecitlivělí na některou ze složek přípravku.

Dávkování a cena

Lipoxal Effect třeba užívat 3krát denně 1-2 tablety. Je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe čisté vody. Tabletky je nejvhodnější užívat před jídlem jako součást nízkoenergetické stravy. Jelikož přípravek obsahuje kofein, neměli byste Lipoxal užívat před spaním.

Přípravek si můžete zaobsatarť v 2 baleních – menší obsahuje 120 tablet, větší 270 tablet. Čas od času se objeví i dárkové balení 180 + 60 tablet. Pokud již nemáte ověřené účinky Lipoxalu na vaše tělo, vyzkoušejte nejprve nejmenší balení, které získáte za přibližně 600 Kč.

Plusy a mínusy Lipoxal Effect

V případě, že vás Lipoxal Effect zaujal, určitě oceníte, že po úpravě stravy vám nehrozí jo-jo efekt. Tablety vám dodají energii, zmírní pocity hladu a omezí chuť na sladké, což je při hubnutí nejhlavnější, podporují spalování tuků. Plusem je také jednoduché užívání.

I v tomto případě vám hrozí alergická reakce na jednu z účinných látek, proto si ještě před užíváním dobře ověřte, zda vám některá z nich neškodí. Někomu se může zdát cena za měsíční balení příliš vysoká.

Zkušenosti s užíváním přípravku

Reakce na další z přípravků na podporu spalování tuků Lipoxal Effect jsou různorodé. Mnozí uživatelé se shodli, že je to vhodný doplněk stravy, který přispívá v kombinaci s dostatečným pohybem a úpravou jídelníčku k lepší kontrole hmotnosti.

Z recenzí produktu:

Zkušenosti s Lipoxal Effect - recenze na slovenské Heurece

Rada na závěr

Jedním z nejdůležitějších kroků při hubnutí je si správně nastavit svou mysl. Cvičení, zdravá strava a přípravky na hubnutí nebudou nikdy fungovat, pokud nebudete na hubnutí správně nastavené i psychicky. Věci se nestanou ze dne na den a za měsíc nezhubnete kila, které jste nabírali několik měsíců či let.

Lipoxal Effect funguje, třeba se však na něj pohlížet jako na doplněk stravy, který vám ve vaší snaze dokáže pomoci. Pokud na něj budete nahlížet jako na produkt, při kterém se nemusíte hýbat ani dodržovat základy správného stravování, určitě vám nepomůže.

2 velikosti balení Lipoxal EffectPublikováno dne: 09.06.2019
Hodnocení článku:
(93.4%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Obezin: Pilulky na hubnutí s vlákninou. Zkušenosti jsou různé Obezin: Pilulky na hubnutí s vlákninou. Zkušenosti jsou různé

Doplněk stravy Obezin od českého výrobce Danare na kontrolu hmotnosti bez drastických diet je vhodný pro snížení hmotnosti, ale i jako součást detoxikační kúry.

Jak zhubnout za týden? S Express diet! Jak zhubnout za týden? S Express diet!

Express diet -   jedálniček na chudnutie vo forme 20 instatných jedál, ktoré pripravíte naozaj rýchlo. Nemusíte si teda lámať hlavu nad tým, čo si uvariť na raňajky, obed či večeru. 

Nejlepší pilulky na hubnutí jsou Garsin, Fykotin a Lipoxal Effect Nejlepší pilulky na hubnutí jsou Garsin, Fykotin a Lipoxal Effect

Recenze, diskuse a doporučení jsme četli za vás a vybrali jsme produkty na redukci váhy, které patří k nejžádanějším. Představíme vám ty nejžádanější a nejprodávanější. Čtěte pozorně.