Lipoxal Effect – pilulky na hubnutí s glukomannanem. Recenze je chválí

I pro vás je hubnutí každodenní boj? Pokud ano, řadíte se k většině žen. Shodit těch pár kilogramů navíc jste se pokoušeli už mnoha způsoby, žádný však nezabral? Možná jen potřebujete nakopnout spalování tuků správným způsobem. Komplexní přípravek na podporu hubnutí Lipoxal Effect slibuje pomoc s nadbytečnými kilogramy.

Lipoxal Effect - účinné pilulky na hubnutí

Jaké je jeho složení a účinky? Jaké zkušenosti s ním uživatelé mají? To a mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

2 velikosti balení Lipoxal Effect

Složení Lipoxal Effect

Hlavní složkou přípravku Lipoxal Effect je glukomannan z rostliny Konjac, obsahuje také výtažky ze zeleného čaje, ženšenu, guarany, olivových listů. Složení doplňuje L-karnitin a synefrin.

  • Glukomannan (1 000 mg v 2 tabletách) pomáhá se spalováním tuků a kontrolou váhy, reguluje krevní cukr a snižuje cholesterol v krvi. Je to rozpustný polysacharid, který je považován za potravinovou vlákninu. Jelikož se během trávení nerozkládá na jednoduché cukry, nemá žádné kalorie.
  • Zelený čaj (200 mg) se skládá z téměř 130 látek. Jde o účinný antioxidant, obsahuje alkaloidy (např. kofein a theofilyn), flavonoidy, vitamíny, minerály, saponiny či třísloviny. Zelený čaj bývá často součástí přípravků na hubnutí, podporuje psychickou i fyzickou výkonnost, pozitivně působí na pružnost cév a normální hladinu cholesterolu. Účinný je i při spalování tuků, zlepšuje metabolismus, paměť i imunitu.
  • L-karnitin (170 mg) je látka, která se běžně nachází ve svalech, buňkám zpřístupňuje energii. Přenáší totiž mastné kyseliny do mitochondrií, které je přeměňují na energii. Tělo tak spaluje tuky. Podstatná je i detoxikační funkce této látky.
  • Guarana (60 mg) je účinný stimulant mozkových funkcí, podporuje činnost nervových buněk, hormonů a trávicích šťáv. Podporuje imunitní systém, zlepšuje paměť a potlačuje únavu, posiluje fyzickou a psychickou pohodu, zvyšuje vylučování vody z těla.
  • Na imunitní systém pozitivně ovlivňuje i ženšen (30 mg ve 2 tabletách). Je to silný antioxidant, který pomáhá potlačovat stres a příznivě působí na nervový systém. Je vhodný na zlepšení paměti, zvýšení energetické hladiny organismu a očištění těla od škodlivých látek.
  • Olivové listy (40 mg) se vyznačují antioxidačními účinky a pozitivním vlivem na krevní tlak. Alkaloid synefrin se často používá k odbourávání tuků. Zrychluje totiž metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu spalování tuků a lepšímu udržení hmotnosti.

Přídavnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymethylcelulóza, protispékavá látka oxid křemičitý a barvivo oxid titaničitý.

Balení se 120 a 270 tabletami jsou dostupné ✅ v online lékárně Dr. Max.

Účinky přípravku

Podle výrobce je přípravek Lipoxal Effect ideální podporou při hubnutí, pomáhá spalovat tuky, dodává energii, pomáhá potlačovat pocit hladu a při dietě podporuje snížení hmotnosti. Přípravek je tak úspěšným pomocníkem při formování postavy, pomáhá chránit před oxidačním stresem a je účinný v boji s únavou.

Nejlepší pilulky na hubnutí? Zkuste Lipoxal Effect

Glukomannan v žaludku a střevech absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Metabolismus tuků stimulují zelený čaj, guarana a ženšen, výsledkem je zvýšená intenzita jejich spalování a následné regulovaní hmotnosti.

Pro koho je určen?

Lipoxal Effect je vhodný pro muže i ženy v každé věkové kategorii, kteří chtějí bojovat s nadváhou. Ocení ho i lidé, kteří mají sklon se přejídat, neboť snižuje chuť k jídlu a omezuje pocity hladu.

Užívat by ho neměli děti, těhotné a kojící ženy a ni lidé, kteří jsou přecitlivělí na některou ze složek přípravku.

Dávkování a cena

Lipoxal Effect třeba užívat 3krát denně 1-2 tablety. Je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe čisté vody. Tabletky je nejvhodnější užívat před jídlem jako součást nízkoenergetické stravy. Jelikož přípravek obsahuje kofein, neměli byste Lipoxal užívat před spaním.

Přípravek si můžete zaobsatarť v 2 baleních – menší obsahuje 120 tablet, větší 270 tablet. Čas od času se objeví i dárkové balení 180 + 60 tablet. Pokud již nemáte ověřené účinky Lipoxalu na vaše tělo, vyzkoušejte nejprve nejmenší balení, které získáte za přibližně 600 Kč.

Plusy a mínusy Lipoxal Effect

V případě, že vás Lipoxal Effect zaujal, určitě oceníte, že po úpravě stravy vám nehrozí jo-jo efekt. Tablety vám dodají energii, zmírní pocity hladu a omezí chuť na sladké, což je při hubnutí nejhlavnější, podporují spalování tuků. Plusem je také jednoduché užívání.

I v tomto případě vám hrozí alergická reakce na jednu z účinných látek, proto si ještě před užíváním dobře ověřte, zda vám některá z nich neškodí. Někomu se může zdát cena za měsíční balení příliš vysoká.

Zkušenosti s užíváním přípravku

Reakce na další z přípravků na podporu spalování tuků Lipoxal Effect jsou různorodé. Mnozí uživatelé se shodli, že je to vhodný doplněk stravy, který přispívá v kombinaci s dostatečným pohybem a úpravou jídelníčku k lepší kontrole hmotnosti.

Z recenzí produktu:

Zkušenosti s Lipoxal Effect - recenze na slovenské Heurece

Rada na závěr

Jedním z nejdůležitějších kroků při hubnutí je si správně nastavit svou mysl. Cvičení, zdravá strava a přípravky na hubnutí nebudou nikdy fungovat, pokud nebudete na hubnutí správně nastavené i psychicky. Věci se nestanou ze dne na den a za měsíc nezhubnete kila, které jste nabírali několik měsíců či let.

Lipoxal Effect funguje, třeba se však na něj pohlížet jako na doplněk stravy, který vám ve vaší snaze dokáže pomoci. Pokud na něj budete nahlížet jako na produkt, při kterém se nemusíte hýbat ani dodržovat základy správného stravování, určitě vám nepomůže.

2 velikosti balení Lipoxal Effect


Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při vysokém cholesterolu? Snížení cholesterolu přírodní cestouDieta při vysokém cholesterolu? Snížení cholesterolu přírodní cestou

Cholesterol je pro život člověka nezbytný, ale jeho vysoká hladina může představovat nebezpečí. Není cholesterol jako cholesterol. V čem spočívá rozdíl? Jaké jsou ideální hodnoty...

Redukční dieta pro obézní děti s nadváhou. Hubnutí dětí podpoří cvikyRedukční dieta pro obézní děti s nadváhou. Hubnutí dětí podpoří cviky

Dětská obezita představuje velkou zátěž pro organismus z hlediska zdraví, ale její důsledky jsou také psychologického rázu. Kromě redukce hmotnosti je důležitá i podpora kvality života...

Jojo efekt při hubnutí. Jaká je nejúčinnější dieta bez jojo efektu?Jojo efekt při hubnutí. Jaká je nejúčinnější dieta bez jojo efektu?

Tzv. jojo efekt je strašákem téměř každého člověka, který se touží zbavit přebytečných kilogramů. V článku vám poradíme, jak a proč jojo efekt vzniká, jaké jsou jeho rizika a jak...