Lovely Lovers Delay gel - recenze

Předčasná ejakulace. Nepříjemnost, která trápí tisíce mužů na celém světě. Pokud mezi ně patříte i vy, pak jste již určitě vyzkoušeli "zaručené" rady jiných chlapů, které vám však pravděpodobně nepomohly. Na trhu však existuje výborný produkt, kteří je mimořádně oblíbený i mezi českými chlapy. Představujeme vám Delay gel od Lovely Lovers.

Lovely Lovers Delay Gel znecitlivující na oddálení předčasné ejakulace

Tento výrobek je jednou z nejjednodušších metod (dočasné) léčby předčasné ejakulace. Jde o multifunkční gel, který účinně znecitliví porvch penisu, zjemní intenzitu prožívání pocitů rozkoše a tak pomůže pánům, kteří jsou nespokojeni se svým výkonem v ložnici. Sáhněte proto i vy po tomto gelu a zapomeňte na příliš rychlou ejakulaci.

Lovely Lovers Delay gel v sobě spojuje následující účinky:

 • znecitlivuje
 • prodlužuje dobu trvání soulože
 • pomáhá kontrolovat celý průběh milování
 • posiluje erekci a podporuje potenci
 • zajišťuje příliv energie
 • lubrikační účinky předcházejí vzniku odřenin a podráždění

Gel má příjemnou hedvábnou konzistenci a velmi jemnou vůni. Obecně je určen všem pánům, kteří se trápí nad tím jak oddálit předčasnou ejakulaci a lépe uspokojit svou partnerku. Jde zejména o chlapů, kteří:

 • ejakulují příliš brzy (do 5 minut) od začátku soulože a proto si milování vůbec neužijí
 • si rádi vychutnávají i několikahodinové intimní momenty
 • ale i pro ty, kteří rádi používají exkluzivní lubrikační gely

Výhody gelu na oddálení ejakulace od Lovely Lovers

Produkt s čistě přírodním složením byl vytvořen evropskými specialisty. Výroba každého jednoho kusu podléhá testování, díky čemuž jsou výrobky této firmy dermatologicky nezávadné. Proces výroby podléhá normám GMP (tzv. Good manufacturing practice).

100% kvalita surovin, výborné složení a to vše ve velkém balení, které vám vydrží několik týdnů. Pro zakoupení tohoto gelu nepotřebujete žádný lékařský předpis a jeho složení, založené na vodní bázi, nezanechává žádné skvrny na prádle.

Uhodnete však jeho absolutně největší výhodu? Ano, je jí rychlost, jakou učínkuje! Z vlastních zkušeností potvrzujeme, že to bylo do 15. minutách od aplikace.

Problém s ejakulací se dá léčit i přírodním složením

Složení tohoto gelu je kombinací látek, které dokáží lokálně znecitlivět pohlavní úd a povzbuzovačů, které dodají energii, potřebnou na prodloužení intimního zážitku.

 • Guarana - známý životabudič, který je oblíbený zejména mezi studenty a psychicky vyťaženími lidmi. Plod této přírodní energetické bomby obsahuje 8% kofeinu a vitamin B3, který mimo jiné zlepšuje také krevní oběh a napomáhá tak zpevnění erekce.
 • Kofein - jedna z nejznámějších povzbuzujících látek světa zajistí zvýšení výkonu v posteli. Snižuje únavu a podporuje mikrocirkulaci, čímž také pozitivně ovlivňuje pevnost erekce.
 • Mentol - svěží mentol pomáhá předcházet vzniku zánětlivých ložisek, zklidňuje podráždění pokožky a přináší skvělý chladivý pocit osvěžení
 • Peprmintový olej - se v gelu na oddálení předčasné ejakulace využívá na znecitlivění a zklidnění pokožky
 • Máta peprná - výtažek z listů má osvěžující účinek a zároveň působí proti množení mikroorganismů, způsobujících různá onemocnění

Proč vyzkoušet Lovely Lovers Delay Gel?

Cena gelu na oddálení předčasné ejakulace

Cena tohoto produktu je podle našeho názoru výhodná. Jde o 150ml lahvičku s dávkovačem, která vám při pravidelném používání vydrží pár měsíců. Konzistence tohoto gelu na oddálení ejakulace je dostatečně hustá a proto ho na jednou nemiete vůbec hodně. Tato investice se vám určitě vyplatí. Objednejte si gel a udělejte svůj první krok k lepší a delší souloži.

Znecitlivující gel je podle našeho názoru jedno z nejrychlejších (není nejrychlejší) řešení problému s rychlou ejakulací! Rozhodli jsme se ho proto otestovat na vlastní kůži a sepsat vám stručnou recenzi gelu Delay od Lovely Lovers.

Používání znecitlivující gelu je jednoduché

Aplikaci lubrikačního gelu se znecitlivujúcimi účinky zvládne opravdu úplně každý. Stačí ho v dostatečném množství rozetřít po celé délce ztopořeného penisu a následně počkat, dokud se zcela vsákne.

Absolutní vsáknutí (na dotyk musí být penis zcela suchý) gelu na znecitlivění pohlavního údu je nesmírně důležité. V opačném případě je totiž možné, že se dostane do vagíny vaší partnerky, ve které bude účinkovat úplně stejně - dojde k lokálnímu znecitlivění a z milostných aktivit nic nebude. Dávejte si na to dobrý pozor!

Znecitlivující gel je účinné, ale pouze dočasné řešení

Účinnost tohoto gelu je opravdu výborná, nejde bohužel o produkt, který by problém s předčasnou ejakulací vyřešil natrvalo. Pokud hledáte permanentnejšie řešení, tak vám doporučujeme přečíst si naše recenze erekčních tabletek eJoy či Vimax, které kromě řešení problémů s erekcí podporují i zvýšení výkonnosti a oddálení ejakulace.

Redakční test znecitlivující gelu

Testování gelu má odlišné podmínky jako testování erekčních tabletek. Největší rozdíl je doba používání, která je výrazně kratší než 3 měsíce. Účinky znecitlivující gelu na penis totiž pocítíte již krátce po aplikaci, ale jde pouze o dočasné řešení.

Objednali jsme si 1 lahvičku výrobku a vybrali testovací. Stal se jím kolega z redakce, Ján.

Používání gelu je jednoduché - aplikovat alespoň 15 min. před souloží, počkat až se vsákne a pak si vychutnat jeho účinky.

Konzistence tohoto gelu na znecitlivění penisu je velmi příjemná - krémová, tak akorát hustá a zároveň velmi jemná. Na jednu "akci" utratíte 3-4 pumpičky - samozřejmě závisí na velikosti vašeho údu.

Jedna praktická rada na závěr - po rozetření přípravku si nezapomeňte umýt ruce :) Nikdy nevíte, zda vám na prstu nezůstane nenápadné množství gelu, kterým nechtěně znecitliví partnerčin klitoris.

Zkušenosti se znecitlivujícím gelem Delay

Kolega používal gel 3 týdny - pravidelně před každým milováním. Přečtěte si jeho pocity po první aplikací:

"Dnes jsem poprvé použil doporučený gel od Lovely Lovers. Překvapil mě svou svěžestí. Na penisu jsem měl chladivý pocit, který bych nazval i pocitem čistoty. Prostě takové osvěžení. Gel na znecitlivění jsem si rozetřel na penis 15 min. před souloží - čas je zcela dostatečný, protože gel se dobře vstřebává. Na partnerce naštěstí nenapáchal žádné "vedlejší škody", což jsem rád, protože jsem z toho měl trochu stres.

Jaké jsou tedy účinky? Na moje překvapení velmi dobré! Mohu potvrdit, že jsem vydržel víc, než jsem zvyklý. Běžné milování musíme přerušovat, abych se rychle neudělal, s tímto gelem jsme však takovýto problém nemalý - vytáhnout jsem ho musel pouze dvakrát."

Janovy očekávání se po prvním použití samozřejmě znásobily a gel používal nadále. První polovinu testování shrnul následovně:

"Delay Gel od Lovely Lovers se mi opravdu líbí a po necelých 2 týdnech testování mohu potvrdit, že skutečně funguje. Partnerka o testování samozřejmě věděla od začátku a byla skeptická, sama ale uznala, že je to za tu cenu celkem fajn produkt :-)"

Po ukončení 3 týdenního testování se Jan vyjádřil takto:

"Delay Gel je opravdu účinné řešení problému s předčasnou ejakulací. Doporučuji ho každému chlapovi, který si chce zakoupit znecitlivující gel a neví si vybrat konkrétní produkt. Nebudete litovat!"

Lovely Lovers Delay Gel - redakční test

A co vaše zkušenosti?

Pokud již máte gel otestován ve vlastní ložnici, tak nám určitě dejte vědět jak jste s ním spokojen. Oceníme každou osobní zkušenost a recenzi znecitlivující gelu Delay od Lovely Lovers.Publikováno dne: 24.03.2019
Hodnocení článku:
(91.6%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Komentáře

30/08/2019 00:01
Mire

Dobrý den objednal jsem si gel a porad nevím jestli si to mám natřít i na hlavu penisu jelikož má obrizku?Když ten gel docela pálí děkuji za info

Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.