Maxatin má recenze, které popisují zkušenosti mužů

Maxatin je přípravek slibující intenzivní sexuální rozkoš a více povzbuzení. Jde o 100% přírodní preparát, který je podle tvrzení výrobce využíván povětšinou pornohvězdami a to za účelem udržení pevnosti a velikosti penisu, ale i za účelem objemného a kvalitního ejakulátu.

Balení výživového doplňku Maxatin pro muže

Má Maxatin opravdu tyto účinky nebo jde jen o marketingové tvrzení? Dokáže pomoci i mužům, kteří mají problémy s nástupem a kvalitou erekce, případně se sníženým libidem? Pojďme se podívat na odpovědi společně.

Účinky Maxatinu

Maxatin patří mezi výživové doplňky určené na podporu erekce, ejakulace a sexuálního vzrušení. Tyto účinky výrobce proklamuje a dává je do souvislosti s kvalitním složením, ze kterého si tělo vezme pro své potřeby všechny přírodní účinné látky. Přípravek je určen pro muže nad 18 let.

Co se týče účinků, přípravek deklaruje podporu pro:

 • větší sílu ejakulátu
 • vylepšené libido
 • zvýšené vzrušení a touhu po sexu
 • lepší a kvalitnější erekci
 • lepší a intenzivnější orgasmus
 • aktivnější a uspokojivější milostný život

Největší účinnost by měl mít Maxatin na samotný orgasmus. Výrobce slibuje zvětšení ejakulace až o 500%, což je opravdu ohromné číslo. Bohužel, zkušenosti ukazují, že tento slib zůstane nenaplněný, i když určité účinky Maxatin opravdu má.

Složení a aktivní látky

Maxatin se chlubí svým přírodním složením, což je pravda. V každé tabletě se nacházejí látky pocházející až z 10 přírodních zdrojů, což je opravdu impozantní číslo. Problém je však v tom, že koncentrace většiny z nich je příliš malá, což se odrazí i na účinnosti. Je to škoda, protože potenciál zde rozhodně byl.

Ve složení Maxatinu najdete:

 • Všehojovec ostnatý: Tato bylina, známá také jako Sibiřský ženšen, se nachází v tabletách v objemu 200 mg, konkrétně výtažek z jejího kořene. Rostlina podporuje tvorbu spermií, ale také zlepšení vitality a to zejména té mentální. Větší smysl pro potenci jako takovou ale nemá.
 • L-Arginin: 200 mg L-Argininu v každé tabletě by mělo zajistit zlepšení prokrvení pohlavního údu a celé pohlavní soustavy a také stimulaci oxidu dusnatého. Aminokyselina skutečně tuto schopnost má, ale je jí příliš málo.
 • L-Lysin: Druhou důležitou aminokyselinou v přípravku je L-Lysin. Ten pomáhá na obnovu cév a předchází jejich ucpání, ale využívá se i na posílení imunitního systému. V Maxatine ho je ale jen 150 mg.
 • L-Karnitin: L-Carnitin je aminokyselina známá zejména jako spalovač tuků, ale má svůj význam i pro lepší potenci. V krvi totiž snižuje nepříznivou hladinu tuků a tak podporuje lepší prokrvení a cirkulaci krve, což zlepšuje erekci.
 • Maca: Lepidium meyenii, jak se tato rostlina oficiálně jmenuje, je jedno z nejlepších přírodních afrodiziak, které podporuje mužskou potenci a zejména zvyšuje libido. Díky působení Macy přichází ke stimulaci testoterónu, což je u mužů nejdůležitější hormon pro sexuální apetit.

Složení Maxatin - jaké účinné látky obsahuje?

Ostatní složky: kromě výše zmíněných účinných látek se v přípravku nachází 120 mg výtažku z dýňových semen, 10 mg výtažku z brusinek, 20 mg výtažku Lékořice hladkoplodnej, 20 mg výtažku z kořene Sarsaparilla a 20 mg minerálu zinek.

Kde koupit a kde je nejlepší cena

Chtěli byste si koupit Maxatin v lékárně? Zřejmě se vám to nepodaří, protože výrobce preferuje svůj vlastní eshop a nákup online přes internet. Doručení je však bezproblémové a zejména diskrétní, takže nikdo se nemusí dozvědět, že nějaký přípravek používáte.

Na výběr máte tyto balení:

 • Startovací balíček na 1 měsíc užívání obsahující 60 tobolek za 835 Kč
 • Ultra balíček na 2 měsíce s objemem 120 kapslí za zvýhodněnou cenu 1 545 Kč
 • Maximální balíček až na 3 měsíce se 180 tabletami za 1 955 Kč

Balíčky Maxatin pro muže

Při nákupu přímo z oficiálního eshopu máte navíc jistotu nejlepší ceny a záruku, že vám přijde domů originál Maxatin. Navíc, doručení je zdarma a platí to už i pro Startovací balíček, který vydrží celý měsíc.

Užívání a dávkování Maxatinu

Účinky Maxatinu jsou založeny na pravidelném a dlouhodobějším užívání, kdy jsou nejvíce viditelné. Platí to u všech podobných přírodních přípravcích a Maxatin není žádná výjimka. Tabletky mohou užívat i muži po vasektomii, produkt je 100% bezpečný. Problémem není ani užívání s alkoholem, i když to netřeba přehánět.

Při užívání dodržujte následující principy dávkování:

 • denní dávka jsou 2 kapsle
 • ideální je užívání po jídle, jedna tabletka ráno a jedna večer, tabletky zapijte vodou
 • nepřekračujte maximální denní dávku během 24 hodin
 • důležité je pravidelné užívání, alespoň 1 měsíc, ideálně i déle, avšak ne vždy se účinky projeví u každého ve stejné intenzitě

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Velkou výhodou Maxatinu je, že při jeho užívání nehrozí žádné vážnější nežádoucí a vedlejší účinky. Vzácně se může u některých mužů na úvod užívání vyskytnout mírná bolest hlavy nebo trávicí potíže, ale to rychle pomine.

Problémem může být jedině výskyt přecitlivělé reakce, například v důsledku alergie na některou ze složek Maxatinu. Větší pozor by si měli dávat muži, kteří měli v minulosti problém s krevním tlakem nebo srdcem, tam doporučuji poradit se o užívání s lékařem.

Jaké jsou ještě jiné alternativy

Pro zvýšení libida, ale i na podporu spermatogeneze se osvědčila značka Aphrodisia, konkrétně její speciální pilulky na podporu erekce, libida a sexuální potence. Díky přírodnímu složení má Aphrodisia "V" pro muže pozitivní účinek i na zvyšování množství a pohyblivosti spermií.

Pro muže má Aphrodisia dva balíčky a to Aphrodisia "V" ultra rapid s počtem 10 tablet za 399 Kč nebo Aphrodisia "V" s počtem 60 tablet za zvýhodněnou cenu 649 Kč. V obou případech je poštovné zdarma.

Recenze a zkušenosti s Maxatinem

Hledali smeskúsenosti a hodnocení s Maxatinom u jiných mužů. Nalezli jsme jedině recenze vytvořeny účelově za jeho prodejem a to jsme  prohledali opravdu skoro každé známé fórum. Musíte se tak spolehnout na naše hodnocení.

Z našeho pohledu Maxatin nenabízí až tak ohromující účinky, jak to o něm výrobce tvrdí. Je však pravdou, že po dlouhodobém užívání jsou již zkušenosti lépe a muž může mít vyšší libido, pevnější erekci a může přijít i k ovlivnění například spermatogeneze.

Tabletky Maxatin pro muže na zlepšení erekce

Mnohem viditelnější a lepší účinky však nabízejí alternativní a konkurenční produkty, zejména mnou ověřená Aphrodisia "V" pro muže. S tímto přípravkem mám nepoměrně pozitivnější zkušenosti a rozhodně ho doporučuji. Pokud u vás Maxatin nepřinese žádané výsledky, pak je Aphrodisia určitě tou správnou alternativou.Publikováno dne: 17.03.2019
Hodnocení článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.