Pssst! ústní sprej proti chrápání - recenze a vaše zkušenosti

Budíte se spíše jako byste chtěli, protože v ložnici je osoba, která chrápe? Pokud jste to vy nebo váš partner či partnerka, zbystřete pozornost!

Pssst! ústní sprej proti chrápání

V našem článku se dozvíte něco víc o přípravku Pssst !, který vás zbaví chrápání a vy můžete spát, dokud vám nezazvoní pravý budíček.

Co je to Pssst?

Pssst! ústní sprej je přípravkem, který dělá zázraky. Díky němu přestanete v noci chrápat. Obsah účinných látek působí na měkké části dýchacích cest, čímž jejich zprůchodňuje.

Chrápání je nepříjemný jev, který vzniká během spánku, kdy tlak vzduchu naráží na měkké části patra, které začnou vibrovat. Vibrace potom znějí v celé místnosti a narušují spánek.

Účinky

 • Zlepšuje průchodnosti dýchacích cest
 • Omezuje chrápání
 • Snižuje intenzitu a hlučnost chrápání
 • Odstraňuje suchost v hrdle a škrábání hrdla
 • Zklidňuje a zvlhčuje sliznici
 • Udržuje sliznice čisté
 • Omezuje zápach z úst

Složení

Složení přípravku Pssst! je založeno na přírodních extraktech z bylin, mezi které patří:

 • Šalvěj levanduľolistá - přispívá ke správné funkcí dýchacích cest.
 • Eukalyptus - přispívá k funkci dýchacích cest, optimalizuje glukózu v krvi a také napomáhá pohybovému aparátu.
 • Panthenol - zklidňuje a zvlhčuje dýchací cesty, omezuje pocit suchosti a škrábání v ústech a krku, ke kterému dochází po probuzení.
 • Mentol - přispívá k lepšímu proudění vzduchu v nosní dutině.
 • Světlík lékařský - osvěžuje tělo a přispívá i k normálnímu stavu zraku.
 • Chmel otáčivý - tento antioxidant má uklidňující účinky, navozuje klidný spánek. Mimo jiné pomáhá trávení, optimalizuje cholesterol v krvi a normalizuje činnost nervové soustavy.
 • Ostropestřec mariánský - další antioxidant, který přispívá k posílení imunity, přispívá k trávení a funkci jater. Snižuje hladinu cukru v krvi a napomáhá normální činnosti srdce.

Muž mající problémy s chrápáním

Pro koho je Pssst! určen?

Pssst! je určen mužům i ženám nad 18 let, kteří mají problém s chrápáním. Přípravek aplikujte na kořen jazyka před spaním nebo v případě potřeby během noci. Stačí 2-3 střiky. Před použitím si ještě přečtěte příbalový leták.

Vedlejší účinky zatím nebyly zjištěny. Balení obsahuje 25 ml účinné látky (10 ml + 15 ml zdarma) a příbalový leták. Lahvička má praktický sprejový aplikátor.

Na co si dejte pozor

 • Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy!
 • Nepoužívejte sprej, pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou z látek!
 • Skladujte v suchu a teple do 25 ° C mimo dosah dětí!
 • Produkt je veden jako doplněk stravy. Pokud chrápání neustupuje a komplikuje váš zdravotní stav, vyhledejte lékaře!
 • Nepřekračujte denní dávku.

Cena a dostupnost

Ústní sprej Pssst! můžete zakoupit volně v lékárnách, také v internetových lékárnách prostřednictvím online nákupu. Cena za 25 ml balení se pohybuje okolo 300 Kč. Záleží od prodejny a prodejce. Najdou se i dražší kusy, ale to už jde o předražení. Dobře si proto porovnejte ceny, například i pomocí portálu Heureka.cz.

Recenze a zkušenosti s přípravkem

Recenze jsou poměrně rozporuplné, znovu platí, 100 lidí, 100 chutí. Účinky jsou podle některých velmi malé, dočasné a nenaplní očekávání. Chrápání se trochu zmírní, ale není to na 100%. Jiní jsou s ním spokojeni a doporučují ho. Vše pravděpodobně závisí na tom, jakým stupněm chrápání trpíte. Pozitiva produktu byly snadná aplikace, příjemná chuť, přírodní složení a zmírnění chrápání. Mezi nejčastější negativa zařazovali uživatelé cenu, která je příliš vysoká a podle jejich názoru ne zcela odpovídá kvalitě produktu.

Z recenzí produktu:

Pssst! recenze na mojalekaren.sk

Pssst! recenze na pilulka.sk

Podobné produkty

Pár slov na závěr

Pssst! ústní sprej jsou volně prodejných produktem, který by měl zmírnit vaše chrápání. Aplikace je jednoduchá, přípravek má příjemnou chuť, ale jejich účinnost je diskutabilní. Cena je vyšší a nepřiměřená účinku. Recenze nejsou nejpřívětivější ani jednoznačné. Proto je to jen na vás.

Pokud vám nepomáhá žádný z přípravků, měli byste navštívit lékaře, který zjistí příčinu vašeho chrápání. Chrápání může být nebezpečné, protože nedochází ke kvalitnímu a optimálnímu okysličení vašeho těla.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 23.06.2019
Hodnocení článku:
(91.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Boiron Sédatif PC – recenze homeopatického přípravku na zmírnění stresu Boiron Sédatif PC – recenze homeopatického přípravku na zmírnění stresu

Nervozita, poruchy spánku a úzkostné stavy způsobené stresem vám pomůže řešit Sédatif PC. V recenzi vám prozradíme, jaké jsou jeho konkrétní účinky, jak jej užívat a jaké s ním mají...

Goji šťáva Advance recenze – účinky, dávkování, zkušenosti i cena Goji šťáva Advance recenze – účinky, dávkování, zkušenosti i cena

Ovoce goji si zaslouží přívlastek zdravé. Důležitost se připisuje nejen samotným plodům, ale i způsobu získávání a zachování aktivních látek z nich, s důrazem na zachování kvality. Goji...

Canespor – recenze sady na nehty k léčbě mykózy. Roztok i krém funguje Canespor – recenze sady na nehty k léčbě mykózy. Roztok i krém funguje

Mykóza je velmi nepříjemnou záležitostí. Na jejím odstranění se mohou podílet i přípravky, které nevyžadují lékařský předpis. Canespor mezi ně patří. Jak působí? Je jeho aplikace náročná?