Vakuové pumpy na zvětšení penisu

Pokud patříte do části mužské populace, kterým se nezdá jejich úd dostatečně velký, možná uvažujete o zvětšení penisu. Základních metod, kterými je možné toho dosáhnout je šest.

Vakuová pumpa na zvětšení penisu

Patří sem tabletky na zvětšení penisu, extendery, vakuové pumpy, hydro pumpy, operace a cvičení. Některé metody jsou více efektivní, některé méně. Je potřeba si správně vybrat, jinak vyhodíte peníze za zbytečnost. My se dnes podíváme na vakuové pumpy. Jak na klasické, tak i na ty vodní, tzv. hydropumpy. Povíme si o výhodách a nevýhodách a porovnáme je s ostatními možnostmi na zvětšení penisu.

Nejprodávanější vakuové pumpy na penis

Klasická vs. vodní pumpa

Obě tyto varianty mají stejný cíl a tím je zvětšení penisu. Dokážou to obě, ale vodní pumpa je rychlejší a efektivnější. Při použití vodní vakuové pumpy odpadá potřeba použití lubrikačního gelu a tím pádem odpadají i náklady na používání gelu. Je ale potřeba říct, že hydro vakuová pumpa je několikanásobně dražší jak ta klasická. Dražší investice se ale vyplatí.

Druhou výhodou vodní pumpy je bezpečnost. Podtlak v pumpě je výraznější a tím se zkracuje doba použití na pár minut. Klasická vakuová pumpa může způsobit zčervenání kůže, ale i dočasné červené fleky. U vodní pumpy tento problém není.  

porovnanie

Proč používat vodní vaukovou pumpu?

Tento přípravek využívají hlavně muži, kteří chtějí dosáhnout trvalého zvětšení svého penisu. Výrobek má ale mnohem širší možnosti využití. Podtlak, který je hlavním stimulátorem zvětšování objemu pohlavního údu, způsobuje lepší prokrvení. Při pravidelném používání se mohou takto vyřešit i slabší a střední problémy s erekcí. A lepší erekce zároveň oddaluje ejakulaci. Takže pokud si to shrneme, vodní vakuové pumpy zvětšují penis, zkvalitňují erekci a odstraňují problémy s předčasnou erekcí.

Aquaman penis pump

První pumpou, o které si povíme je pumpa s názvem Aquaman. Jde o klasickou vodní pumpu na zvětšení penisu, která se sice nevymyká průměru, ale její výhodou je použití velmi kvalitních materiálů. Můžete si tak být jistí, že vám pomůcka bude sloužit velmi dlouho. Jako každá pumpa, i Aquaman zvětšuje penis jak do šířky, tak do délky. Výrobce slibuje zvětšení délky až do 40 %. Podle mě je tato hodnota trochu přehnaná. Reálně očekávejte tak 3-4 centimetry trvalého zvětšení po 3 měsících používání. Zvětšení obvodu se bude pohybovat v rozhraní od 0,5 až 1,5 cm.

Základní výhody pumpy Aquaman

  • zvětšení penisu
  • udržuje penis v dobré kondici
  • zlepšuje prokrvení a tím zvyšuje sílu erekce
  • zvyšuje sexuální výdrž a výkon
  • trvalé výsledky

aquaman  

Cena tohoto výrobku je v čase publikace tohoto článku asi 2000 Kč.

Bathmate hydropumpa

Druhým výrobkem, o kterém bude řeč, je produkt s názvem Bathmate. Jde o nejprodávanější produkt tohoto druhu u nás i v zahraničí. Teší se velké oblibě svých vlastníků a na internetu na něj najdete jen samé kladné ohlasy. Je proto velmi pravděpodobné, že funguje velmi výborně.

bathmate-velkosti

Bathmate je v nabídce v různých provedeních. Základní série je určená pro začátečníky, kteří s vodní pumpou jen začínají. Používat ji můžete samozřejmě dlouhodobě a není potřebné přecházet na vyšší verzi. Jestliže si ale tuto hračku zamilujete, můžete přejít na sérii označenou jako Hydromax. Ta dokáže vytvořit o 30 % vyšší podtlak a vy tak můžete přejít v procesu zvětšování vašeho penisu zase o úroveň výš. Poslední kategorií je Bathmate Hydromat Extreme. Ta je určená pro pokročilé. Všechny tyto série jsou dostupné ve dvou velikostech, v základní a XXL.

Nejprodávanější vakuové pumpy na penis

Jednotlivé pumpy značky Bathmate se od sebe cenově liší. V čase publikace tohoto článku byla cena hydro pumpy Bathmate Hercules Aqua Blue přibližně 2000 Kč a cena Bathmate Hydromax X30 asi 2800 Kč. Dávejte si ale pozor na falzifikáty, kterých je dnes čím dál více. Vyberte si raději ověřený obchod, ve kterém jste už někdy nakupovali.

Zkušenosti, tipy a diskuze

Doufám, že jste se dozvěděli o vodních pumpách trochu víc. Pokud máte s tímto typem výrobku zkušenosti, podělte se o ně prosím v komentářích pod tímto článkem. Diskuze je otevřená a budu rád, pokud se budete ptát, komentovat a hodnotit. Pozitivní i negativní komentáře jsou vítané, pokud budou z vlastní zkušenosti.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

E-rex24 gel – recenze a zkušenosti s produktem na lepší erekci E-rex24 gel – recenze a zkušenosti s produktem na lepší erekci

Erex24 intimní gel je vysoce kvalitní lubrikant. Obsahuje však aktivní látky, které jsou schopny stimulovat a prokrvovat pohlavní orgány. Výsledkem je kvalitnější a pevnější erekce u muže.

Erekce – kdy vzniká, jaké jsou její druhy a nejčastější problémy Erekce – kdy vzniká, jaké jsou její druhy a nejčastější problémy

Odpověď na otázku "co je erekce?" zná asi každý z nás. Ne každý však ví, jak tento mechanismus funguje a co dělat, pokud se vyskytnou problémy s erekcí. Prozradíme vám to!

Jak zvýšit potenci? Vyzkoušejte přírodní afrodiziaka Jak zvýšit potenci? Vyzkoušejte přírodní afrodiziaka

Otázka zvyšování potence zajímala muže odjakživa, v minulosti se však konzumovaly velmi netradiční suroviny. Jak se řešil tento problém v minulosti a jak dnes? Dozvíte se v našem článku!