Xtrasize

XtraSize pilulky na zvětšení penisu

Druhou jsou slibované výsledky - zvětšení penisu o 7,5 cm! Je to vůbec možné?

Jaké jsou účinky Xtrasize?

Xtrasize je přírodní doplněk stravy. Distributor deklaruje následující účinky:

 • prodloužení penisu
 • zvětšení objemu penisu
 • zpevnění erekce a prodloužení doby její trvání
 • zvýšení energie a zlepšení výkonu v ložnici
 • zvýšení libida a chuti na milování
 • zvýšení intenzity orgasmů
 • lepší uspokojení partnerky
 • zvýšení sebevědomí

Vyjmenované účinky a maximální prodloužení penisu byste měli podle slov distributora dosáhnout za cca půl roku.

Princip fungování Xtrasize je stejný jako u ostatních výživových doplňcích: obsažené aktivní látky (aminokyseliny, prášky a extrakty z bylin) napomáhají přítoku krve do penisu. A čím více krve se do penisu dostává, tím více "rostou" i topořivá tělíska v penisu.

Množství krve, která se do mužského údu dostane, ovlivňuje hned několik faktorů intimního života muže:

 1. pevnost erekce
 2. délka erekce
 3. velikost a růst penisu
 4. výdrž při milování

Jsou tyto účinky trvalé?

Tato otázka jistě zajímá každého pána, který chce řešit problém nedostatečné velikosti penisu. Výrobce tvrdí, že výsledky budou trvalé pokud budete Xtrasize užívat i po ukončení prvního cyklu.

Recenze XtraSize na zvětšení penisu

V "udržovací fázi" ho stačí užívat 2-3x týdně.

Cena Xtrasize a zlevněné balíčky

Chcete si koupit Xtrasize? Neztrácejte čas a nehledejte ho v lékárně - tam ho určitě neseženete. Prodej Xtrasize v lékárně totiž nebyl vůbec spuštěn.

Pokud o něj máte zájem, pak si ho kupujte jedině přes oficiální web distributora, na který se proklikne i přes náš web.

Balíčky XtraSize - pilulek na zvětšení penisu

Jedno balení vám vydrží 2 měsíce. Z hlediska úspory je vždy lepší koupit si větší balení - cena 1 balení je v zvýhodněných balíčcích nižší a navíc ušetříte i na poštovném.

Jednoduché dávkování Xtrasize

Dávkování tohoto doplňku je 1 tableta denně. Užívá se ráno a zapíjí se alespoň 3 dcl vody. Pro zvýšení výdrže při milování doporučuje výrobce užít další tabletu a to cca půl hodinu před plánovanou souloží.

Přírodní složení Xtrasize má jeden háček

Na webu distributora najdete řadu odvážných tvrzení o účincích jeho výrobku. A přestože jeho složení může napomoci zlepšení erekce a způsobit i nějaký růst penisu, tvrdit, že ho prodlouží o 7,5 cm je podle nás nereálné. Zejména pokud si uvědomíme, že průměrná délka penisu je u nás cca 13 cm.

To bychom však distributorovi prominuli, jelikož je velmi reálné, že pánové zvětší svůj penis v průměru o 1 - 2 cm. Co však nepromineme je zjevné zavádění, o kterém se s vámi podělíme.

Na webu distributora totiž nenajdete kompletní složení produktu, pouze některé složky:

 • Tribulus terrestris
 • kořen Maca
 • Saw Palmetto
 • L-Arginin
 • Dýňová semínka
 • Ženšen pravý
 • Přestup udravujúci
 • Kopřiva dvoudomá
 • Lékořice

Chybějící info o množství účinných látek v jedné tabletě omlouvá následujícím tvrzením:

Nám se však podařilo zjistit kompletní složení a obsah účinných látek v 1 tabletě (viz Složení). Výrobce však na webu zapomněl zmínit jeden důležitý fakt:

V každé tabletě Xtrasize najdete 149 mg rýžové mouky, která zároveň tvoří podstatnou část složení každé dávky.

Nutriční hodnota rýžové mouky je ve srovnání s klasickou pšeničnou samozřejmě vyšší, o pozitivním vlivu na zpevňování erekce, růst penisu či odstraňování příznaků erektilní dysfunkce však nemůže být řeč.

Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli neztrácet čas a testování tohoto doplňku jsme zastavili po 3 týdnech!

Náš názor na doplněk stravy Xtrasize

Podle našeho názoru je přístup výrobce nezodpovědný a záměrně zavádějící. Jde o chytrý marketing, který zneužívá trápení chlapů, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého penisu. Na trhu existují i jiné výživové doplňky, nichž výrobce nemá problém zveřejnit kompletní složení a množství účinných látek v jedné tabletě nebo denní dávce.

Podezřelé je i to, že se na webu distributora nedočtete o původu tablet. V procesu objednávání však musíte povolit zpracování osobních údajů společnosti, která sídlí na Kypru.

Užívání těchto tablet vám nedoporučujeme. Vlastní názor si však navzdory našemu tvrzení lze vytvořit i tak. Složení tablet tvoří i velmi účinné látky, u nichž byl prokázán výrazně pozitivní vliv na zpevnění erekce!

Existuje lepší alternativa?

Podle našeho názoru existuje. Je jí Vimax - výživový doplněk, který se vyrábí v Kanadě. Přečtěte si výsledky našeho testování, které potvrdily jeho účinnost.Publikováno dne: 04.01.2018
Hodnocení článku:
(86.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.