Zerex Ultragold - co říkají recenze na Heurece

Značku Zerex pocházející z USA, asi netřeba příliš představovat. Králem mezi přírodními přípravky specializovanými na dlouhodobé zlepšení erekce a libida je Zerex Ultragold. Podobně jako ostatní produkty, ani na Zerex Ultragold není nutný lékařský předpis.

Recenze, cena, zkušenosti so Zerex Ultragold

Tabletky jsou určeny primárně mužům ve středním věku, čili 40 let a více. Kromě podpory samotné erekce pomáhají i imunitě a složky obsažené v přípravku se podílejí i na udržení správné hladiny testosteronu. 

Cenově výhodné balení Zerex Ultragold

Zerex Ultragold na dlouhodobé zlepšení erekce

Účinky Zerex Ultragold

Zerex Ultragold je svým složením určen na podporu potence zejména pro starší muže, dokonce výrobce říká, že je vhodný i pro seniory. Na rozdíl od ostatních přípravků Zerex pro muže se při jeho výrobě kladl velký důraz na zvýšenou účinnost zejména pro ty muže, kteří mají se svojí erekcí či libidem vážnější problémy.

Toto jsou účinky, které Zerex Ultragold mužům nabízí:

 • zlepšení slabé erekce s rychlým nástupem účinku
 • podpora libida a chuti na sex
 • dlouhodobé zlepšení sexuální kondice a výkonu v posteli
 • udržení správné hladiny testosteronu

Zerex Ultragold je vhodný i pro seniory

Komu je Zerex Ultragold určen?

Nedostatek chuti na milování už zažil každý z nás. Dlouhodobý partnerský život je svým způsobem stereotypní a proto se občas prostě stane, že na intimní sblížení nemáme náladu. Příčinou nízkého libida bývá často i psychické vyčerpání - pokud máte množství povinností, které vám přerůstají přes hlavu, tak je milování asi tou poslední věcí, na kterou myslíte.

Častou příčinou jsou i různá onemocnění, užívání léků na předpis ale i snížená produkce testosteronu. S přibývajícím věkem se hladina mužského hormonu snižuje a proto to ani v ložnici není takové, jak bývalo ...

Zerex Ultragold by měly dlouhodobě užívat zejména:

 • senioři, u kterých je snížená chuť na milování důsledkem vyššího věku
 • muži, jejichž nízké libido je zapříčiněno vysokým psychickým vypětím a stresem
 • páni, kteří si chtějí zpestřit a zpříjemnit intimní život v ložnici
 • chlapi, kteří chtějí zvýšit hladinu testosteronu v krvi

Certifikované výrobky Zerex = záruka kvality

Jedním z důvodů, proč sáhnout právě po této značce, je záruka kvality. Zerex seženete na českém a slovenském trhu již dostatečně dlouho a od začátku jeho distribuce pomohl téměř 66 000 spokojeným zákazníkům.

Kvalitě napovídají i certifikáty a testování nad zákonnou povinnost, které distributor podstoupil na vlastní náklady.

Ještě před začátkem prodeje, v roce 2013, byl Zerex schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Další testy probíhaly v nezávislém akreditovaném zkušebních laboratořích ve Spišské Nové Vsi:

 • testování přítomnosti nebezpečných prvků
 • mimořádně důležitý test na výskyt nebezpečných mikroorganismů

Testování všech potencionálních hrozeb vyhověl a nadále se prodává bez lékařského předpisu. Svými účinky příznivě ovlivňuje sexuální život a to zejména starších mužů ve vyšším věku. Přirozeně, účinkuje i u těch mladších.

Složení

Svým účinkem může vděčit Zerex Ultragold zejména kvalitnímu složení. Nejen, že obsahuje jen čistě přírodní složky a látky, ale jejich koncentrace a kombinace se v tomto přípravku vyskytují v unikátní synergii. Kombinace těch nejkvalitnějších tradičních bylin z kategorie přírodních afrodiziak a důležitých aminokyselin je základem úspěšnosti.

Složení Zerex ultragold

Které látky lze v Zerexe najít?

 • Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) - rostlina, kterou můžeme klidně označit jako přírodní testosteron. A proč? Protože Kotvičník zvyšuje tvorbu testosteronu, který je zodpovědný (mimo jiné) i za mužské libido. Čím ho máte více, tím bude chuť na milování vyšší a vyšší. Tribulus terrestris taktéž používá také při léčbě slabé erekce.
 • Maca - lidové pojmenování "peruánská modrá tabletka" mluví samo za sebe. Prášek z kořene rostliny Maca se používá k léčbě slabého libida. Toto přírodní afrodisiakum pro muže i ženy je však i běžným lékem na neplodnost. Kromě toho ovlivňuje pozitivně i na duševní stránku a odstraňuje psychologické příčiny impotence.
 • Schizandra chinensis (Schizandra čínská) - se kromě léčby impotence v erekčních tabletách využívá i díky schopnosti rozšiřovat cévy a zlepšovat přítok krve do penisu. Kromě toho má stimulační účinky a dodává energii, která je nezbytná pro dokonalý intimní zážitek a zvýšení mužského výkonu.
 • Zinek - další látka, která podporuje tvorbu mužského pohlavního hormonu - testosteronu. Je přírodním lékem proti předčasné ejakulaci, zlepšuje kvalitu spermií a zvyšuje libido a plodnost.
 • Vitamin B2 (riboflavin) - vitamin, který je důležitý pro správnou funkci srdce (onemocnění srdce jsou jednou z nejčastějších fyzických příčin erektilní dysfunkce), kromě toho je však zodpovědný za energetickou přeměnu v organismu. I díky němu budete mít dostatek energie na milování, což určitě oceníte nejen vy, ale i vaše partnerka.
 • Vitamin B6 (pyridoxin) - se využívá při léčbě řady onemocnění, které způsobuje vysoký věk - intimní oblast nevyjímaje. Pyridoxin se používá i při léčbě neplodnosti.
 • Měď - podporuje správnou funkci štítné žlázy, která je nezbytná při vyrovnávání hladiny hormonů. Měď je tedy dalším prvkem, který ovlivňuje vylučování testosteronu v mužském těle. Čím více ho pán má, tím bude jeho chuť na soulož vyšší a rozkoš intenzivnější.
 • Vitamin B12 - je nezbytný pro naše duševní zdraví. Tento vitamín je zodpovědný i za tvorbu hormonu štěstí (serotoninu) a jeho pravidelný příjem odstraňuje psychické příčiny erektilní dysfunkce.

Pokud se rozhodnete užívat jakýkoliv doplněk stravy, tak musíte věřit, že vám skutečně pomůže. Pokud budete od začátku negativně naladěný, tak vám nepomůže asi nic. Problémy s erektilní dysfunkcí jsou totiž častokrát zapříčiněny psychologickými faktory a proto je pozitivní naladění skutečně důležité.

Kompletní složení

Účinná látka Obsah v 1 tabletě
Tribulus Terrestris (extrakt 40% saponinů) 300 mg
Maca (extrakt 10:1) 200 mg
Schisandra chinensis (extrakt 4%) 200 mg
Zinek (laktát zinečnatý, 200% RVH) 20 mg
Vitamin B2 (riboflavín, 200% RVH) 2,8 mg
Vitamin B6 (pyridoxín, 200% RVH) 8 mg
Měď (glukonát měďnatý, 200% RVH) 2 mg
Vitamin B12 (kyanokobalamin, 200% RVH) 5 μg

Užívání a dávkování Zerex Ultragold

Úspěšnost Zerexu Ultragold závisí nejen na složení, ale také na tom, jak ho budete užívat. Důležité je užívání pravidelně a dlouhodobě, výrobce doporučuje alespoň 3 měsíce. Podle mých zkušeností je to ale lepší ještě déle, účinky budou mnohem více viditelné a to s ohledem jak na potenci, jakož i na celkový pocit vitality a energie.
 • denní dávka jsou 2 tablety, ideálně je jejich rozložit na dva krát, například jednu ráno a jednu večer před spaním
 • tabletky se užívají perorálně, stačí je zapít vodou
 • vyhýbejte se kombinaci užívání tablet s alkoholem a také s těžkým jídlem, může to způsobit zpoždění účinků
 • Zerex Ultragold ale lze kombinovat s jinými tabletami této značky, doporučuji zejména se Zerexom Extralong

Kde koupit a kde je nejlepší cena

Na první pohled je cena Ultragold absolutně přestřelená. Jde však o balení na 2 měsíce a pokud si spočítáte cenu 1 tabletky, tak zjistíte, že jde o cenově nejvýhodnější Zerex vůbec.

Pokud byste chtěli vyzkoušet Zerex Ultragold, nemusíte obehávať žádné lékárny. Vše víte vyřídit přímo z pohodlí domova přes online nákup. Za pár minut si objednáte počet tablet, které chcete a pak už jen stačí vyplnit svou adresu, kde vám kurýr Zerex diskrétní doručí.

Co se týče ceny, tak:

 • jedno balení se 120 tabletami stojí 1 600,00 Kč
 • cena jedné tabletky je tak necelých 14 Kč
 • denní dávka dvou tablet stojí 28 Kč
 • jedno balení vám vystačí zhruba na 2 měsíce

Uvedené ceny platí při objednávce přímoz eshopu výrobce, kde máte zaručeně nejlepší podmínky. Je tu ještě jeden důvod, proč objednávat přímo od výrobce a to záruka originálních tablet. Při koupi přes jiný zdroj vám tak hrozí nejen to, že tabletky přeplatíte, ale že nemusí jít ani o pravý Zerex Ultragold.

Zerex Ultragold - kompletní recenze

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Na rozdíl od léků na předpis a mnoha jiných konkurenčních tablet nejsou se Zerexom Ultragold spojeny žádné běžné vedlejší účinky typu bolesti hlavy nebo zarudnutí kůže. Během užívání se u většiny mužů neobjeví ani trávicí problémy.

Přecitlivělost na některou složku přípravku však může být problém, protože půjde zřejmě o alergickou reakci. Zerex by neměl být užíván tehdy, pokud jste nedávno měli cévní mozkovou příhodu či infarkt nebo pokud máte nízký tlak a blíže nezjištěné problémy se srdcem.

Zerex Ultragold na podporu erekce u starších i mladších mužů

Recenze a zkušenosti se Zerexom Ultragold

Zerex jako značka je už dost známá a tak jsme se podívali na několik recenzí a hodnocení na portály Heureka.

Nepřekvapilo nás, že většina je pozitivních. Pokud jsou nějaké negativní, nejčastěji říkají, že Zerex Ultragold není tak účinný, jako některé léky na předpis.

To je pravda, protože nejde o lék na předpis s účinnými farmaceutickými látkami, ale o přírodní přípravek. Z toho vyplývá ještě jedna menší mínus a to, že účinky nemůžete čekat okamžitě po první tabletce. Určitou dobu to zkrátka trvá, ale na dobré se čekat vyplatí, viďte?

Z recenzií na webe ✅ zerex.cz:

Recenze na webu zerex.cz

Přečíst další recenze

Naše závěrečné zhodnocení ale jiné, než pozitivní, ani být nemůže. Pokud bychom Zerex Ultragold známkovali jako ve škole, jednotku by si zasloužil. Nic lepšího na trhu aktuálně není a pilulky opravdu zabírají a pomáhají mužům, kteří to nejvíce potřebují.

Zerex Ultragold - velká recenze a vaše zkušenosti

Zerex a alkohol

V teoretické rovině neexistuje žádné nebezpečí, které by vám mohlo hrozit, pokud po užití kapsle vypijete nějaký alkoholický nápoj.

My vám to však nedoporučujeme a to z jasného důvodu: alkohol patří mezi nejčastější příčiny erektilní dysfunkce vůbec!

Dá se koupit Zerex v lékárně?

Zatím jsme se s prodejem tohoto doplňku v lékárně nesetkali. Pokud chcete koupit originál za nejvýhodnější cenu (bez dodatečné marže lékárny), nakupujte pouze přes ✅ oficiální web distributora! Dobrou zprávou je i fakt, že výrobky značky Zerex lze mezi sebou kombinovat podle potřeby.

Výrobky Zerex Klasik, Ultragold a Extralong

V případě potřeby proto sáhněte po:

 • Zerex Extralong na prodloužení výkonnosti v posteli
 • Zerex Klasik na zlepšení erekce a zvýšení libida

Proč při Ultragold neexistuje možnost koupit kapsli na zkoušku?

Protože to prostě nemá smysl. Účinky Ultragold pocítíte pouze pokud ho budete užívat každý den a dlouhodobě, nejlépe min. 3 měsíce.

Cenově výhodné balení Zerex Ultragold

Praktické rady před zakoupením

Zerex Ultragold není vhodný pro pány, kteří:

 • trpí onemocněním srdce
 • nedávno prodělali infarkt nebo cévní mozkovou příhodu
 • trpí závažnou poruchou jater, vředovou nemoci nebo poruchu krvácivosti
 • s vrozenou poruchou sítnice

Užívat by ho neměli ani muži do 18 let (pouze na vlastní riziko), ženy a děti!Publikováno dne: 21.03.2019
Hodnocení článku:
(89.6%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.