Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Přípravky na zvětšení penisu pomáhají, ale nedokáží zázraky. Žádný z nich vám nezvětší přirození o více než 2-3 centimetry. Není ale pravdou, že by tyto přípravky nefungovaly. Fungují na principu zvětšování topořivých tělísek.

Test a recenze pilulek na zvětšení penisu

Velmi oblíbenými jsou hlavně doplňky stravy, které zlepšují fyzickou kondici pohlavních orgánů a tím zajišťují jejich řádné fungování. S tím souvisí i zvětšení objemu penisu na přirozenou úroveň běžného člověka. Vyzkoušet můžete ale i praktické vakuové pumpy nebo nastavovadla.

Připravili jsme pro vás i srovnání přípravků na zvětšení penisu.

Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Zvětšení penisu chirurgicky

Chirurgický zákrok je efektivním řešením i když málo kdo se odhodlá operaci podstoupit. Je to velmi radikální způsob. Je však třeba říci, že takovýto způsob zvětšení penisu je rychlý, trvalý a zaručený. Před zákrokem se dozvíte, o kolik přesně se penis zvětší.

Nevýhodou tohoto řešení může být jeho finanční náročnost. Takové zákroky totiž nekryje zdravotní pojišťovna, proto si je pacient hradí v plné výši. Výdaje na operaci se mohou vyšplhat do výšky několika tisíc Kč.

Doplňky stravy a změna životosprávy

Někdy nejsou za malou délkou penisu geny, ale nesprávná životospráva. Pokud je penis během erekce nedostatečně prokrven, poté nedosáhne délku, kterou by mohl. V takovém případě postačí zlepšit životosprávu, začít cvičit a zlepšit si tak krevní oběh v těle.

V tomto nám mohou do značné míry pomoci i doplňky stravy, které účinnými látkami dokáží podpořit prokrvení a dosáhnout tak lepší erekci. Lepší erekce vždy znamená i zhrubnutí a prodloužení penisu. Mezi nejznámější a nejúčinnější doplňky stravy na zvětšení penisu patří Vimax. Alternativami jsou Vimax, Zerex, eJoy.

Užívání výživových doplňků a doplňování aktivních látek musí být dlouhodobé, jinak se jeho účinky neprojeví. Třeba je užívat alespoň 3 měsíce. 

Vakuové a hydro pumpy

Mezi velmi efektivní způsob trvalého zvětšení penisu patří i zvětšení pomocí vakuové pumpy. Podle posledních průzkumů bylo zjištěno, že nejlepší fungují vodní vakuové pumpy, takzvané hydro pumpy. Jsou sice dražší, ale efektivněji. Navíc není třeba používat lubrikační gely, které nejsou zrovna nejlevnější.

Oblíbené vakuové pumpy na penis

Extendery

Jednoduché přístroje, které fungují na principu trakce, podpoří tvorbu kožní tkáně a množení buněk. Díky dlouhodobému a pravidelnému používání tohoto "natahovače na penis" dojde k jeho prodloužení.

Penis se totiž přizpůsobí a novým tkání vyřeší potřebuje snížení tahu, který je pro něj nepřirozený. Výsledkem je delší penis.

Recenze výživových doplňků i na zvětšení penisu

Přečtěte si naše mimořádně podrobné recenze, ve kterých se dozvíte vše o účincích a složení těchto výživových doplňcích. Zodpovíme vám otázky ohledně dávkování, užívání, prozradíme kolik doplňky stojí a věnujeme vám i slevy na jejich nákup.

Naše redakční testování s 2 respondenty vám navíc podá reálnou zprávu o fungování těchto doplňků.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna? Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy. Jakou jsou zkušenosti s přípravkem...

eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Možná jste již slyšeli o přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich...

Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax Nejlepší na erekci jsou Zerex, eJoy a Vimax

Začátkem tohoto roku jsme udělali na naší stránce anketu, ve které jsme se mužů ptali, jestli někdy vyzkoušeli přípravky na podporu erekce. Představujeme vám nejlepší pilulky na erekci.