Nelegální léky na potenci

Problémy s erekcí různého typu jsou úplně běžné. Muži by je rádi vyřešili co nejrychleji, ale zároveň co nejdiskrétněji. Návštěva lékaře je skoro vždy posledním řešením, ke kterému se uchýlí. Většině nejprve hledá řešení na internetu. Právě tam narazí na velké množství přípravků, které slibují silnou erekci na počkání. Ale jak si vybrat? V tomto článku si nepovíme, který přípravek byste si měli koupit. Podíváme se spíše na to, kterým přípravkům byste se měli vyhnout.

 

Nelegální léky

 1. Tadalafil 20 mg
 2. Sildenafil 100 mg
 3. Kamagra
 4. Malegra
 5. Sildalis
 6. Suhagra
 7. Dr. X 100
 8. Levitra 20 mg
 9. Apcalis SX 20
 10. Intalis tadalafil tablets
 11. Tadacip 20
 12. Tadalista 20
 13. Lovegra
 14. Tadarise 20
 15. Tadacip 20
 16. Super P Force
 17. Hotagra 120 mg
 18. Double X Power
 19. Femalegra
 20. Erectosil 100
 21. Snovitra
 22. Vardenafil
 23. Sildigra
 24. Tadalis
 25. Tadagra
 26. Valif 20mg

 

Objednávat léky přes internet vypadá velmi jednoduše. U přípravků na erekci se ale stále častěji setkáváme s léky, které nebyly na našem území schválené a jejich prodej není u nás legální. Nelegální látky nebyly testované a jejich koupí se vystavujete riziku vážného poškození zdraví. To už ale prodejce takových přípravků moc netrápí a svoje přípravky prodávají vesele dál. Podívejte se proto na seznam výrobků, které u nás nebyly schválené a není možné je prodávat. Určitě je nekupujte.

Jaká jsou rizika?

Největším rizikem při koupi léků na potenci přes internet je možnost vážného poškození vašeho zdraví. Léky, které obsahují látky jako Sidenafil není možné užívat bez předchozí konzultace s lékařem. Složení nelegálních látek nemusí odpovídat deklarovaným hodnotám. Tyto léky mohou obsahovat i škodlivé látky.

 

Jakto, že se tyto léky prodávají?

Nelegální látky jsou dostupné výhradně přes internet. Tyto léky v lékárnách určitě nenajdete. Internetový prodejci se snaží obejít zákony tím, že jejich sídlo nemají v České republice a léky posílají fyzicky ze zahraničí. Pokud celníci tuto zásilku zkontrolují, zboží zabaví.

 

Ne všechny přípravky na erekci na internetu jsou nelegální

Na internetu můžete najít i legální přípravky na erekci. Ty ale nejsou definované jako léky, ale jako doplňky stravy. Obsahují látky, které by měly pomáhat při poruchách erekce. Samozřejmě, účinky nejsou tak výrazné, jako u léků na předpis. Patří sem například ZEREX, CLAVIN a různé druhy MACA kořene.

 

Znáte další?

Pokud znáte i vy nějaký přípravek, který je určený na léčbu erektilní dysfunkce a víte, že jeho prodej není u nás schválený, napište do komentářů jeho název. Přidám ho do seznamu a pomůžete tak ostatním.

Nelegální léky na potenci
3.3 (66.67%) 9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *