Redakce

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i účinnou prevenci. Čtěte a budete mít výborný přehled!

Všetky články od redaktora Redakce

Španělské mušky

Španělské mušky

Španělské mušky jsou už stovky let oblíbeným afrodiziakem, využívaným na stimulaci libida hlavně u ženského pohlaví. Jde o látku, které se osvědčila a dodnes se těší velké oblibě.

Datum: 11.03.2019 / Autor: Redakce
Liderin recenze a zkušenosti

Liderin recenze a zkušenosti

Liderin - další z řady přípravků na erekci, který je známý hlavně díky své reklamě v televizi. Jestliže zvažujete koupit tohoto přípravku, určitě si nejdříve přečtěte tento článek. Dozvíte se zde, co obsahuje, kolik stojí a podíváme se i na zkušenosti ostatních.

Datum: 02.03.2019 / Autor: Redakce
Nelegální léky na potenci

Nelegální léky na potenci

U přípravků na erekci se stále častěji setkáváme s léky, které nebyly na našem území schválené a jejich prodej není u nás legální. Nelegální látky nebyly testované a jejich koupí se vystavujete riziku vážného poškození zdraví.

Datum: 07.02.2019 / Autor: Redakce
Xtrasize

Xtrasize

Pilulky na zvětšení penisu XtraSize slibují poměrně nereálné výsledky. V naší recenzí se dočtete více o jejich složení a účincích. Poradíme i účinnou alternativu.

Datum: 04.01.2018 / Autor: Redakce