Španělské mušky a zkušenosti

Španělské mušky jsou už stovky let oblíbeným afrodiziakem, využívaným na stimulaci libida hlavně u ženského pohlaví. Jde o látku, které se osvědčila a dodnes se těší velké oblibě. Pokud chcete svůj intimní život trošku okořenit a zintenzivnit prožívání rozkoše, určitě španělské mušky vyzkoušejte.

 

špenelske mušky

 

Složení a účinné látky

Ve středověku se toto afrodoziakum získávalo z hmyzu známého pod názvem Puchýřník lékařský. Odborný název je Lytta vesicatoria, lidově se ale spíš používá výraz španělská muška. Tento hmyz obsahuje jed kantaridin. Ten po užití malého množství vyvolá podráždění močového měchýře a močové trubice a zvýší prokrvení a dráždění v oblasti genitálií. Toto dráždění stimuluje k pohlavnímu aktu.

 

Dnes se v elixírech lásky, prodávaných pod názvem španělské mušky, Kataridin také nachází, ale často už není výtažkem z hmyzu, ale je vyráběný synteticky. Účinky jsou ale stejné jako u přírodní varianty tohoto produktu.

 

Kombinace s alkoholem

S milostným aktem je užívání alkoholu tak trochu spojené už od pradávna. Alkohol pomáhá lidem uvolnit se. Je ale kombinace španělských mušek a alkoholu povolená? Ano je, ale nemělo by se to přehánět. Pár pohárků si dovolit můžete.

 

V lékárně ji nenajdete

I přesto, že jde o velmi oblíbené afrodiziakum, které je dostupné na internetu, většina lékáren ho v nabídce nemá. Pokud chcete tento produkt koupit někde v kamenné prodejně, musíte navštívit sexshop. Tam najdete určitě více druhů v různých cenových kategoriích.

 

Cena španělských mušek

Cena tohoto oblíbeného afrodiziaka závisí hlavně na značce produktu a také na velikosti balení. Nejčastěji se setkáváme s cenou 5 eur za 15 ml balení. To je takový průměr. Na příliš levné produkty je samozřejmě potřeba dát si pozor. Může se stát, že sice ušetříte ale získáte výrobek nízké kvality, který nebude mít požadované kvality.

 

Vaše zkušenosti

Je sice pravda, že u většiny lidí španělské mušky účinkovaly nad jejich očekávání, ale může se stát, že právě vy budete výjimkou. Toto je charakteristické pro všechny přírodní afrodiziaka, na každého totiž působí odlišně. Napište mi prosím váš názor a podělte se o svoje zkušenosti – využít k tomu můžete komentáře pod článkem.

Španělské mušky a zkušenosti
2.7 (53.33%) 66

1 komentář


  1. Je možné během užití(před i po) 4 tablet Clavin platinum ,alkohol ?!Je lepší platinum ,nebo clavin original ?Prosím odpověď pokud možno obratem¨.Děkuji moc.M.H.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *